historia

Wypowiedzi na forum o:

historia

  • Historia pisana przez kogo?

    Jakiś rok temu była masowa propaganda tego tematu na polskich forach, z dużą satysfakcją wskazującą na słowiańskie niewolnictwo. Dziwnym trafem temat mocno wałkowany w Izraelu przez żydowskich historyków. Czy to ta historia którą nas raczą niektore kanały na youtube w którym Polacy to wszystko co

  • Historia "fajnego" faszyzmu

    -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

  • Kamerdynerzy historii

    Czyli prokuratorzy po dekadach. Oglądając kanały historyczne zauważyłem takie tendencje . Historyk robi na przykład ranking największych zdrajców Polski. Kim ty człowieku jesteś lub byli wtedy twoi przodkowie żeby sobie stawać nad historia i uznać że wszyscy byli kanaliami a ty jedynym

  • Czy w historii były większe świry niż pisowcy?

    Czy w historii Polski były większe świry niż pisowcy? Nie potrafię znaleźć. Wszyscy inni wydają się rozsądniejsi.

  • Historia miejsca w którym mieszkacie

    wmurowane miejsce pamięci i regularne wizyty ze świeczkami, harcerze praktycznie co tydzień odpalają nowe. Może ktoś interesował się miejscem w którym mieszka i wiążą się z nim jakieś ciekawe historie?

  • Wspolna udana historia

    borrrka napisał: "Litwa przeżyła i polską "mocarstwowość" i jednak jest jakoś związana z nami." Zimna (troche skandynawska) krew i wspolna historia (i to jaka). Ze juz nie wspomne o slowach naszego wieszcza (Litwo Ojczyzno moja)... PF

  • Re: ostrożnie z usuwaniem ciasteczek czy historii

    Wystarczy usuwać cache (inne tymczasowe pliki), a cookies i historię zostawiać.

  • Nju mobile - usunięty numer - wasze historie

    njumobile Ktoś z was miał taki przypadek że zapomniał doładować konta w nju i odcieli numer. Idzie odzyskać? Wasze historie

  • Historia Curacao po polsku

    Do SZOWNISTYCZNYCH komentarzy antyniemieckich sie nie odnosze

  • Historia Boga

    Bóg, jak każdy z nas, ma swoją historię. Nie mogę teraz tego nigdzie znaleźć, ale najnowszy numer "National Geographic", który rzucił mi się w oczy wczoraj w Empiku, jest poświęcony miejscom tzw. świętym, czyli miejscom kultu religijnego, celom pielgrzymek, czy marzeń. Jest tych miejsc sporo. Nie