JASTRZĘBIA GÓRA W SIERPNIU A MAZURY OKOLICE OLSZTYNA W MAJU
Czy ktoś był w Jastrzębiej Górze? Jak tam jest? Magda
APELUJĘ - jeśli jastrzębia Góra to oby nie willa rafia - bezczelni właściciele,zimne i ciemne pokoje bez parapetów w oknach ,pajęczyny,złe jedzenie ,obskurne łazienki bez kabin prysznicowych,pokój 4-osobowy wielkości 2-osobowego ,zapach lizolu,płatne ŚNIADANIA, PŁATNE PARAWANY,OKROPNY TARAS NA
ktoś może zna Pensjonat Klaudia w Jastrzębiej Górze? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje, pozdrawiam
Witajcie mam pytanie? Czy ktoś był w Jastrzębiej Górze proszę o opinie i porady. Pozdrawiam
Mam pytanie do tych osób,które niedawno wróciły z Jastrzębiej Góry.Czy część plaży nadal jest zasypana kamieniami?
Witam Najprawdopodobniej do Jastrzębiej Góry pojadę pociągiem. Wiecie może jak najłatwiej dostać się z Władysławowa do Jastrzębiej Góry, będzie to około 5.30 rano. pozdrawiam
Czy ktoś był u pani Lucyny Jastrzębia Góra, ul. Hibnera 7? Wybieram się tam pierwszy raz i ciekawa jestem opinii. Pozdrawiam Karolina
Witam Najprawdopodobniej w tym roku pojadę do Jastrzębiej góry. otrzymałem namiar od znajomego - podobno kwatera jest OK. Co sądzicie o tej miejscowości?Jak tam jest?
Czy był ktoś w Kaszebe w Jastrzębiej Górze albo wie cos na temat ul. Uzdrowiskowej? Tzn. czy jest tam cicho, czy blisko do zejscia nad morze? -- wyki z Izą (2,5 roku)