Więcej o:

jazda na gapę

 • Rekordowa kara za jazdę na gapę

  31-letni Belg tłumaczy zamiłowanie do jazdy na gapę... swoimi skłonnościami samobójczymi. Belg o imieniu Emmanuel od prawie trzech lat nie płacił kar mimo bezustannie wysyłanych doń upomnień. W końcu sąd stracił cierpliwość i skazał go zaocznie na grzywnę w wysokości 26,4 tys. euro. Ponadto skazał

 • Marszałek Piłsudski jechał bez biletu - wpadł

  zdarzenia, Leszek Budrewicz. Ostatecznie jazda na gapę uszła Marszałkowi na sucho. Nie wiemy, czy podziałał urok osobisty Józefa Piłsudskiego, czy atmosfera święta narodowego - konduktorka mandatu nie wlepiła.  CZYTAJ TEŻ: Wypadek w pociągu: Francuz zaklinował się w WC ''Hydraulik Joe'' zatrzymany za szybką

Wypowiedzi na forum o:

jazda na gapę

 • Mandaty za jazdę na gapę

  Pytanko do p. K.K . i innych . Po jakim terminie przedawniają się mandaty za jazdę na gapę komunikacią miejską ???????????????

 • ściągalność mandatów za jazdę na gapę

  Cześć Emigranci! Mam pytanie: czy prawdą jest, że mandaty "za jazdę na gapę" otrzymane za granicą są rzeczywiście ściągalne w Polsce? czy znacie przypadki "egzekucji należności" w Polsce za mandat otrzymany poza krajem?

 • niecodzienna jazda na gapę...

  To mi się spodobało, więc musiałem utrwalić tą jazdę na gapę. Fernando Alonso podwożony do padoku przez Marka Webbera /F-1 GP Niemiec 24-lipiec-2011/.;)

 • Re: jazda na gapę

  Korben, a czy to nei ty z rok temu chwaliłeś metody jazdy na gapę? :) Dobrze Ci tak złodzieju. niech Cię dorwą :) -- orys _@/" ??????????????????????????????

 • jak długo można "ściągać" karę za jazdę na gapę?

  Czy ktoś wie ile czasu mają kanary na ściągnięcie kary za jazdę na gapę? Wydaje mi się, że "nieściągnięta" kara przedawnia się po 2 latach, ale szukam ewentualnego potwierdzenia tej tezy - najlepiej z uzasadnieniem prawnym ;-)

 • Jazda na gapę

  Autobusy były puste w tym roku strasznie.Nie wiem z czego to wynika.A co do jazdy na gapę to jest to skandal, że kontroli nie było. Miasto straciło setki tysięcy złotych dochodów z biletów.Aż się boję napisać ile mln strat będzie miało MPK za 2012 r.?

 • Re: jazda na gapę

  janou napisała: > areyoubetter napisała: > > A z tą jazdą na gapę?... > ---------------- > voyager a l'oeil > voyager aux frais de la princesseJezdzic na jezdzic na gape moze tez byc : resquiller -- Serdecznie pozdrawiam :0)

 • Za jazdę na gapę do więzienia

  Handlarzy prochami 'sąd' nie może zamknąć bo obowiązujące prawo wiąże mu ręce ale za jazdę na gapę za podrobienie legitymacji szkolnej czy za kradzież batonika za 99 gr zamyka do pierdla bez krępacji. Czy będzie stać PiS gdy wygra

 • Jazda na gapę autobusem MZK moze Cię kosztować...

  90 tys.zł kary Jazda na gapę autobusem MZK o numerze bocznym 412 może być bardzo kosztowna. Przyjdzie nam za nią zapłacić... 90 tysięcy złotych, a za bilet kredytowy wraz z opłatą manipulacyjną dziesięć tysięcy więcej. Taką informację przeczytać można na tablicy wewnątrz pojazdu. Zapewne liczy ona

 • Jazda na gapę to kradzież

  Jakość usług MPK,pozostawia wiele do życzenia ale namawianie do jazdy na gapę(kradzieży)na pewno nie sprawi że autobusy będą w lepszym stanie,Częstochowskie MPK jest bardzo niedofinansowane.