Tekst linku Uważany jedynie przez osoby do gruntu pozbawione możności własnego myślenia, oślepione własną głupotą i złą głupotą innych, mogą bezkarnie oświadczyć publicznie: „Kościół Katolicki ostatnia ostoia normalności”. Kościół Katolicki jest złem w samym sobie, jest diabelsko-piekielny.W tym
Kościół katolicki w Polsce mógł nadal istnieć, ale każdy w jego hierarchii, który był pedofilem lub chronił księży pedofilów, otrzyma dawkę serum prawdy, wyzna swoje zbrodnie w telewizji transmitowanej na całym świecie, a następnie zostanie stracony. Osoby w hierarchii, które są jedynie hejterami i
Kościół katolicki jest pierwszą i zasadniczą schizmą chrześcijańską rozwijając swoją naukę wykraczając daleko poza ramy źródłowe chreścijaństwa. Najprościej można to ująć słowami, że każdy katolik jest chrześcijaninem, ale nie każdy chrześcijanin jest katolikiem. Katolicyzm jest gałęzią
Kościół Katolicki jest bez wątpienia największą terrorystyczną organizacją przestępczą o zasięgu międzynarodowym. Jest wiele faktów wskazujących na powyższe stwierdzenie, lecz cokolwiek bym tu nie przytoczył ludzie wierzący i tak w to nie uwierzą. Kościół Katolicki od początku swego Panowania
Ogłaszam że od czwartku Kościół Katolicki jest zamknięty.
Już wiadomo kto jest winny zatruwaniu powietrza - to kościół katolicki emituj największe ilości smogu. Tak przynajmniej wynika z funduszy jakimi go obdarowano. "W 2016 roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) uruchomił program warty niemal 1,4 mld złotych. (...) W
Oczyszczenie Kościoła katolickiego nie jest możliwe, ponieważ w mojej opinii właśnie przemoc, łamanie sumień, wykorzystywanie dzieci, pomiatanie kobietami, a także żądza władzy, arogancja, chciwość są sercem, rdzeniem Kościoła katolickiego. Nie będzie tak, że gdy usunie się wszystkich Głódziów,
Środowiska katolickie, katolickie media, sami księża – stosują różne absurdalne argumenty by wizerunkowo odciąć Kościół Katolicki od problemu pedofilii. Gdy temat zostaje jakoś względnie wyciszony, podważa się nawet istnienie takiego zjawiska, a ludzi mówiących o nim – oskarża o "atak na Kościół".
Powołana na wniosek Kościoła Katolickiego we Francji komisja ustaliła, że w ł 1950- 2021 ofiarami pedofili w środowiskach związanych z Kościołem Katolickim było 300 tyś. nieletnich.
zwiększy. Nasuwa się z tego jednoznaczny wniosek: Polaków nie stać na Kościół katolicki i ktoś to powinien episkopatowi przekazać w sposób jasny i klarowny.