kościół katolicki

Więcej o:

kościół katolicki

Wypowiedzi na forum o:

kościół katolicki

 • Re: Czego potrzebuje Kościół Katolicki

  Jedyny język, jaki rozumie kościół katolicki to język pieniędzy.

 • Re: Czego potrzebuje Kościół Katolicki

  Czego potrzebuje Kościół Katolicki Pol tony trotylu -- W rodzinie kanibali zmarł ojciec, ale nadal był żywicielem rodziny.

 • Re: Czego potrzebuje Kościół Katolicki

  Ano. Bym nie przeceniała pozytywnej roli kobiet w kościele katolickim. Do dziś pamietam naczelne obrończynie pedofila z Tylawy - zawsze z nim na korytarzu sądowym.

 • Przyczyny upadku Kościoła Katolickiego

  Jesteśmy świadkami upadku Kościoła katolickiego.Na naszych oczach dzieje się to. W Europie ludzie porzucają katolicyzm i stają się niewierzącymi. W Ameryce Łacińskiej i Afryce szerzy się protestantyzm. Dlaczego tak się dzieje? Oto przyczyny: 1.Wiara w moc świętych i Maryi-te kulty przypominają

 • Uważam Kościół katolicki za największego szkodnika

  Uważam Kościół katolicki za największego szkodnika we współczesnej Polsce i wyjątkowo ponurą figurę w skali świata, żeby wymienić tylko deptanie praw kobiet, dręczenie dzieci i jawną sympatię do Putina. Na wyliczanie zbrodni i krzywd popełnionych systemowo przez osoby duchowne zabrakłoby internetu.

 • Re: Wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim

  apel1943 napisał(a): > apel1943 do jeepwdyzlu > > Apel1943 do jeepwdyzlu > Z tego co piszesz wynika, że nie masz żadnej łączności z Kościołem katolickim. > Należysz do mistrzów podchwytliwości, szyderców, którzy lubią bić się w bramie. >

 • Re: Wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim

  apel1943 napisał(a): > apel1943 do jeepwdyzlu > > Apel1943 do jeepwdyzlu > Z tego co piszesz wynika, że nie masz żadnej łączności z Kościołem katolickim. Dlatego może sobie pozwolić na myślenie. -- Niepotrzebne prawa osłabiają te, które są niezbędne. (Montesquieu)

 • Re: Przyczyny upadku Kościoła Katolickiego

  oszol-lom-z-rm napisał: > To jest kluczowe! To sobory wpuściły szatana do środka ! Akurat.Kościół katolicki był zawsze bagnem.Terroryzował wszystkich a kto się nie chciał podporządkować,był zabijany.

 • Re: Przyczyny upadku Kościoła Katolickiego

  oszol-lom-z-rm napisał: > To jest kluczowe! To sobory wpuściły szatana do środka ! To dlaczego pomimo soborów dalej jesteś w kościele katolickim? A co jeśli wszystkie sobory nie tylko watykańskie wpuszczały do kościoła szatana i my teraz nie jesteśmy katolikami tylko satanistami?

 • Re: Przyczyny upadku Kościoła Katolickiego

  olszak-przytycki napisał(a): > Otóż to.Ta religia po prostu jest źle skonstruowana.Nie da się jej zreformować. Ale to nie w religii jest problem, tylko w kościele katolickim. S. -- Lost For Words