kurs

Więcej o:

kurs

Wypowiedzi na forum o:

kurs

 • kurs technik informatyki

  Czy gdzieś w Olsztynie znajdę bezpłatną szkołę dla dorosłych, która prowadzi kurs z INF02?

 • Zagraniczny kurs językowy /niedopełnienie warunków

  Moje dziecko było na tygodniowym kursie językowym. Dzieci miały być po 2-3 osoby u jednej rodziny, tymczasem dzień przed wyjazdem okazało się, że będą w piątkę w jednym domu. Czy Waszym zdaniem mamy jako rodzice podstawy do wystąpienia do szkoły językowej organizującej wyjazd o zwrot części kosztów?

 • Kurs językowy w Seulu?!?!

  Czy ematka wysłałaby 19latkę na kurs językowy do Seulu? Nie na długo, raczej aby trochę poznać z bliska kulturę.. A może czyjeś dziecię leci w te wakacje? Ps. Czy macie do polecenia szkoły językowe organizujące takie wyjazdy?

 • kursy językowe zagraniczne

  czy jako dojrzałe osoby, 40+ dajmy na to, pojechałybyście na taki kurs na przykład angielskiego, ma to w ogóle sens? nie w studenckim wieku?

 • Wyjazd dziecka na kurs językowy za granicą

  Szkoła mojego dziecka organizuje tygodniowy wyjazd dla chętnych na kurs językowy. Formalnym organizatorem wyjazdu jest szkoła językowa współpracująca ze szkołą. Przelot samolotem, kurs językowy, zwiedzanie, mieszkanie u rodzin. O co zapytać na zebraniu organizacyjnym, żeby nie było niespodzianek?

 • Re: kurs operatora koparko-ładowarki

  Najlepiej kursy robić lokalnie tam gdzie oferowana jest takowa możliwość. Ja odbywałem kurs u siebie w mieście po czym wypożyczyłem ładowarkę tutaj ponieważ najbardziej przypasowała mi ich oferta.

 • Kurs Pozytywnego Myślenia w Warszawie.

  Zapraszamy na Kurs Pozytywnego Myślenia Myśl jest energią ludzkiego umysłu. Aby wykorzystać cały jego potencjał i wybierać w życiu to, co jest dobre, trzeba zmienić utarty sposób myślenia, postrzegania siebie i rzeczywistości. Kurs pokazuje metody, jak: ? myśleć pozytywnie ? odzyskać kontrolę nad

 • Kurs Wzmacniania Poczucia Własnej Wartości

  Kurs wzmacniania poczucia własnej wartości - marzec/kwiecień 2023 Odkryj tajemnice posiadania poczucia własnej wartości i znajdź dla siebie sposób na szczęśliwe życie pełne równowagi Odkryj, jak: poznać prawdziwego siebie zaakceptować swoją niepowtarzalność, rozpoznać swoją siłę i zdolności

 • Re: Udemy - kursy online

  alina460 napisała: > A na czym te kursy w sumie polegają? To kursy wideo na różne tematy - masz nagrane wykłady, dodatkowe materiały na których robisz ćwiczenia.

 • Pełny-obszerny kurs mp3 link

  Witam. Poszukuje gotowego kursu mp3 (mp4 z napisami?) do angielskiego. -darmowy, płatny,piracki- byle obszerny.. czekam na wszelkie propozycje, tutaj czy prywatne wiadomości z o to że nigdzie nieznalazłem gotowego kursu mp3 nawet płatnego, więc nazywam metaforycznie pirackimi-darmowe nawet mp3,