Więcej o:

międzynarodowy dzień kobiet

Wypowiedzi na forum o:

międzynarodowy dzień kobiet

 • Międzynarodowy Dzień Kobiet

  Hmmm, hmmmmm.....Niniejszym w imieniu męskiego grona forum chciałbym wszystkim obecnym tu koleżankom z okazji Międzynarodowego Dnia KOBIET wręczyć symboliczne goździki i paczkę rajstop! Wszystkiego Najlepszego w Dniu Waszego Święta!!!!

 • Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet życzę wszystkim paniom z Central European Forum for Migration and Population Research International Organization for Migration sukcesów w pracy zawodowej, pomyślności w życiu prywatnym oraz spełnienia wszelkich i najskrytszych marzeń. Kondzio .

 • Re: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET :-)

  się zbliża, a Figlika nie ma i o mało co byłby się nam z szuflady Międzynarodowy Dzień Kobiet zniknął! Ale by byłołołoło - gdzie by go nam przyszło wtedy szukać? Dobrze, że jest i się nie zniknął ;) -- prosze...piszcie listy do szuflady nie czekając na odpowiedź - moż się zdarzy...?! :)

 • Grażynko w dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet

  Kochana Grażynko, w dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet od koleżanek i kolegów przyjmij podziękowania za wieloletnie dbanie o to abyśmy mieli na czym i przy czym wygodnie i zdrowo siedzieć. Pamiętamy i dziękujemy za wymyślenie i załatwienie ubiegłorocznego zajączka. Dziękujemy za skuteczne starania o