Mam do Was wszystkich wielką prośbę :) Otóż do przygotowania na technikę mam pracę pod tytułem "moja przyszła praca" - motorniczy. Ważne podpunkty, o których moja wiedza nie jest wystarczająca: - niezbędne doświadczenie i orientacyjny czas, konieczny do jego zdobycia; - czas i normy pracy; - forma
Zastanawiam sie czy nie isc na szkolenie z PUPu na motorniczego. Niby nic ciezkiego, w nocy nie robisz, pierwszenstwo zawsze masz. Kabiny odgrodzone, nie trzeba uzerac sie z awanturniczym motłochem jak w autobusach. Może jakiś motorniczy sie wypowie o urokach tej pracy?, najlepiej z Łodzi.
Dzisiaj ok godz 14 45 na Obozowej widzialm cos nadzwyczajnego. Pan motorniczy wysiadl z tramwaju, podbiegl i pomogl wyjsc starszej pani... Oby wiecej takich zyczliwych motorniczych!
Na motorniczych czesto sie psioczy ( jezdza za wolno albo za szybko, hamuja za ostro i w ogole sa be). Jednak ja osobiscie motorniczemu zawdzieczam wyplatanie sie z duzych klopotow. Kiedy w tramwaju pijany gosc wyskoczyl do mnie z nozem to wlasnie motorniczy zawiadomil policje i zatrzymal
Co trzeba zrobić żeby zostać motorniczym/kierowcą MPK.Ile lat trzeba mieć.I czy ktoś wie ile zarabia motorniczy/kierowca? Czy ma jakieś premie za dzień pracujący w Święta? Czy inna jest płaca za linie dzienne i nocne czy takie same? I ile dni urolpu ma taki kierowca/motorniczy.Za odpowiedzi
więcej nie chciałabym jechać tramwajem kierowanym przez kobietę....każde skrzyżowanie, światła przejeżdzała w żółwim tempie....Mężczyzna motorniczy zrobiłby to 5 razy szybciej....Nie dość, że jeden przystanek od krańcówki przyjechała z opóźnieniem to cała podróż zajęła mi ponad pół godziny a
Jak się k..a mówi "motorniczy" w liczbie mnogiej?? motornici, motorniczowie, motorniczy.... ??
czy mpk w poznaniu przyjmuje motorniczych do pracy?
Mam pytanie do zorientowanych: czy warto iść na kurs motorniczych? Ile trwa, ile kosztuje, kiedy się zaczyna, jakie są szanse na otrzymanie (stałej) pracy w MPK, ile motorniczy zarabia, samemu się wybiera zajezdnie czy przydzielają odgórnie? Z góry dziękuję
Str. 38, Ignas chce towarzyszyc Agnieszce,bo ma obawy ze " przeciez Agnieszka moglaby wrecz zemdlec na ulicy,tuz przed pedzacym tramwajem z rubym motorniczym,ktory ma okulary sloneczne,ale one sa zatluszczone ,bo on jadl bulke ze smalcem ..." W taki upal,bulka ze smalcem i jedzona przez grubego