Nie macie wrazenia ze muzyka zeszla na psy? Jakas przepasc nastapila przez ostatnie kilka dekad. Slucham muzyki na chybil trafil na jednej z platform streamingowej - skacze po roznych rodzajach ale slucham rekomendacji i to jest jakas nuuuuuda. Mam wrazenie ze lepsze piosenki wymyślam pod
Tak się składa od razu mówię że będę pisał za pomocą translatora głosowego bez przecinków kropek Tak się składa że jestem krótkofalowcem interesuje się Radiem No i słucham też muzyki i każdy rodzaj muzyki jest dobry jeden z profesorów księży powiedział nie wolno słuchać Tylko muzyki szatanistycznej
Mlodziez slucha ,,moich" piosenek, przynajmniej ta sportowa. Ale z tego, co kojarze, to jak bylam mloda, to tez bylo duzo zlej muzyki.
Moje ostatnie odkrycie to Sienna Spiro. Bardzo lubię też Raye, Oliwia Dean też jest ok. I uważam, że nawet jeśli się nie lubi akurat takiej muzyki, to na pewno nie jest marna pod żadnym względem.
One są akurat charakterystyczne i miło posłuchać :) Sienna Spiro niespotykana w ekspresji. Ale mnóstwo wpada muzyki generycznej, z wątkami tylu zapożyczeń, że tworzą kopię kopii kopii. A słucham mnóstwa od rana do późnej nocy z racji branży.
Posłuchaj Orlińskiego to wiara w muzykę Ci wroci. Ale on stare kawałki śpiewa.
Jeśli na muzyce znasz się tak jak na modzie, czy sporcie, to może nie zaczynaj nowej kariery?
Więcej muzyki..plisssss. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
TAURON NOWA MUZYKA - Dziennik Zachodni - 06.06.2026
"Ale mnóstwo wpada muzyki generycznej, z wątkami tylu zapożyczeń, że tworzą kopię kopii kopii." No wlasnie. Fajna piosenka to moze jedna na 20 w tym zalewie byleczego. Niektorych w ogole nie da sie odroznic. W Poerugalii pan na ulicy grał Abbe na saksofonie i tak se pomyślałam "to se ne vrati"... --