obiekt

Więcej o:

obiekt

Wypowiedzi na forum o:

obiekt

 • Przedpłata niewymagana ? zapłać w obiekcie

  Zarezerwowałam właśnie nocleg przez booking, w Krakowie. W hotelu. I "PRZEDPŁATA NIE JEST WYMAGANA ? zapłać w obiekcie". Jakoś niespokojna jestem. A jak przyjadę i nie będzie mojego pokoju, bo właściwie to tylko rezerwacja, przecież nic nie opłaciłam. Opłacone - pewne Zapłać w obiekcie - niepewne???

 • Wizytówka / reklama obiektu noclegowego

  Serdecznie zapraszamy do niezobowiązującej rejestracji swojego obiektu noclegowego w nowym serwisie z bazą noclegową Polski: Zobacz szczegóły , w ramach bezpłatnego okresu testowego. Pozdrawiamy!

 • Wizytówka / reklama obiektu noclegowego

  Serdecznie zapraszamy do niezobowiązującej rejestracji swojego obiektu noclegowego w nowym serwisie z bazą noclegową Polski: Tekst linku , w ramach bezpłatnego okresu testowego. Pozdrawiamy!

 • Wizytówka / reklama obiektu noclegowego

  Serdecznie zapraszamy właścicieli noclegów do niezobowiązującej rejestracji swojego obiektu noclegowego w nowym serwisie z bazą noclegową Polski: Zobacz szczegóły , w ramach bezpłatnego okresu testowego. Pozdrawiamy!

 • Wizytówka / reklama obiektu noclegowego

  Serdecznie zapraszamy właścicieli noclegów dla turystów do niezobowiązującej rejestracji swojego obiektu noclegowego w nowym serwisie z bazą noclegową Polski: Zobacz szczegóły , w ramach bezpłatnego okresu testowego. Pozdrawiamy!

 • Zapłac w obiekcie oprócz booking

  Znacie inne strony gdzie są oferty zaplac za pobyt dopiero w obiekcie?

 • Zdesakralizowane obiekty religijne służą ludziom..

  Najsłynniejszy znajdował się w Nowym Yorku, zamieniony w najlepsze disco na tej planecie, to kultowy Limelight. Ponad dekadę temu ludzie potrafili napisać tysiące wpisów na temat tego miejsca, które wszyscy wspominali z nostalgią. Piękny obiekt z krużgankami, wspaniałą muzyką i ludźmi, którzy

 • Miniatury obiektów sakralnych, makiety, modele

  Baga napisała: Przydałby nam się wątek, w którym moglibyśmy pokazywać obiekty sakralne w miniaturze. Proszę o zamieszczanie tu zdjęć różnego rodzaju modeli, makiet, rekonstrukcji. Budynków, budowli, ale myślę, że również nagrobków, cmentarzy, miejsc świętych, pomników, a nawet różnych elementów

 • Okna w obiektach sakralnych

  Siostraheli napisała: Prosimy o ciekawe okna lub grupy okien z wszelkich obiektów sakralnych. Zachęcamy do poszukiwań. Mile widziane grupy okien, biforia, triforia itp. Jednocześnie przypominam, że witraże w obiektach sakralnych mają osobny wątek: Rozety również

 • Re: Przedpłata niewymagana ? zapłać w obiekcie

  Bywa też tak, że przy bukowaniu obiekt dla zabezpieczenia rezerwacji blokuje należność na karcie, ale płaci się już na miejscu.