piotr jaroszewicz

Wypowiedzi na forum o:

piotr jaroszewicz

  • Re: Piotr Jaroszewicz

    Wszyscy, ktorzy dotarli do tajnych akt niemieckich zostali zamordowani. Za duzo "przypadkow"... Glückauf! -- Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To

  • Premier Piotr Jaroszewicz tez wzywal do zamykania

    drzwi w zime stulecia w r. 1979. Teraz, ponad 30 lat pozniej, wicepremier Dorn robi to samo. To wlasnie obraz Polski. IV RP ma oblicze PRLu Piotra Jaroszewicza. Nie ma mechnizmow obronnych XXI wieku. Jestesmy ciagle w XX wieku PRLu. Brawo PiS, brawo bracia Kczynscy - faszo-komunisci XXI wieku.

  • "Kapelański awans" wg GW, czy Piotr Jaroszewicz?

    rodzaju gen. bryg. arcbpa Głódzia, czy Jaśnie Błogosławionego gen. bryg. Arcbpa Warszawskiego i Patriarchy Całej Polski Sawy, o pułkownikach księżach, pastorach, popach i rabinach nie mówiąc. Zostawiając kapelanów w spokoju, to awans oficera SM Marczuka porównałbym do awansu Piotra Jaroszewicza! On

  • Jarosław Kaczyński niczym Piotr Jaroszewicz

    Zestawiając tezy wczorajszego wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego z tezami wystąpienia jednego z jego poprzedników, premiera Piotra Jaroszewicza, który w tej samej Izbie swoje exposé wygłaszał 27 marca 1976 r. można odnieść wrażenie, że to nic nowego Kaczyński: „Naszą zasadą zasad będzie