Cześć! Kto waszym zdaniem zasługuje na miano najlepszego polskiego aktora?
Którego polskiego aktora (aktorkę) najbardziej lubisz? Dlaczego właśnie jego (ją)? Napisz.
Kto wedlug Was jest najprzystojniejszym polskim aktorem? Ja stawiam na Marcina Dorocinskiego!
moim zdaniem to Kuba Wesołowski , świetnie wygląda w Czasie honoru, Jutro pójdziemy do kina. a waszym zdaniem kto jest najprzystojniejszym polskim aktorem ? ciągle tylko pattison , pattison, przecież w Polsce też są ładni aktorzy.
Dnia 17.11.2005 r. zmarł niezapomnian Janosik, czyli Marek Perepeczko, wielki polski aktor, bedzie go nam brakowało, pokój jego duszy
Czy ktoś z Was ma może jakieś kolędy w wykonaniu polskich aktorów? Ja jak na razie mam cztery, w tym dwie w wykonaniu Tomka Stockingera, a dwie pozostałe- Agnieszki Kotulanki. Chętnie wzbogaciłabym swoją kolekcję! ;-)
Na forum dot. książek pojawił się temat o przereklamowanych autorach książek. Wpadła mi zatem do głowy myśl o przereklamowanych polskich aktorach i reżyserach. Jak dla mnie Janda i Wajda (ale się rymuje - jak Wanda i Banda ;-) Kryśka jest sympatyczna ale jak dla mnie w każdym filmie gra tak samo, ta
Myślę, że w naszym kraju ukrywa się kilka "perełek". ;D Którzy młodzi polscy aktorzy, według was należą do grona najlepszych? PS Jeśli wątek już był to kosz. Nie sprawdzałam. :)
Ponieważ jestem świeżo po obejrzeniu Jacka Stronga nie mogłam się powstrzymać - kto jest najprzystojniejszym polskim aktorem i dlaczego to jest Dorociński? ;) No co za facet... Napatrzeć się nie mogłam, a jeszcze w tym filmie jest taki szlachetnie męski, małomówny i nieporadny... Zakochałam się w
Ponieważ gdybym założyła wątek typuu : Czy Polscy aktorzy są utalentowani powiedzielibyście że to już było i że wyszukiwarka nie gryzie . Więc mnie nie gryzie zawsze sprawdzam tematy , nawet jeśli jakiś powtórzę to nieświadomie . Ale dobra , mniejsza z tym moje pytania : -Czy waszym zdaniem Polscy