polska

Wypowiedzi na forum o:

polska

  • Zełenski prezydentem Polski

    Myśl,że Zełenski byłby lepszym prezydentem Polski niż Nawrocki. Nie żartuję.

  • Sukcesy polskiej firmy

    Jak widać stać nas na wysokie technologie, w ktorych jednak mozemy być nawet światowym liderem. -- Sława! Forum Słowiańskie gg

  • Sukcesy polskiej firmy

    Jak widać stać nas na wysokie technologie, w ktorych jednak mozemy być nawet światowym liderem. -- Sława! Forum Słowiańskie gg 1728585

  • Miasta Polski - Zakopane

    Czyli polska stolica zimy i podstawowa baza wypadowa dla miłośników górskich wycieczek.

  • Polskie łosie migrują do Niemiec

    - doprawdy trzeba być łosiem by dziś emigrować do Niemiec . Ma szczęście że go nie zastrzelono jak to niegdyś zrobili z naszym żubrem

  • Prognozy PKB dla Polski.

    Okazuje się ,że kiedy rządzi Pedofilia Obywatelska, to jebacpisów nie interesują już ratingi-sratingi ,oni się uśmiechają, nawet jak te od kiedy rządzi Tusk wciąż są obniżane!! Wielki gracz zmienia zdanie Agencja Fitch Global Ratings obniżyła prognozę dynamiki PKB Polski w 2026 r. do 3,3 proc. z 3,6

  • Magyar przylatuje do Polski

    Zaprzysiężony dzisiaj na premiera Węgier Peter Magyar potwierdza, że w pierwszą podróż zagraniczną udaje się do Polski. Czy powinien spotkać się z Batyrem?

  • Polskie sieciówki a wojna na Bliskim Wschodzie.

    Czy też dostrzegłyście, że po wybuchu wojny na Bliskim Wschodzie asortyment w polskich sieciówkach stał się dosyć ubogi? Nie chodzi mi o sieciówki koncernu LPP, bo te sobie jakoś poradziły, ale jak wiadomo to największa polska firma modowa, obracająca wielkimi pieniędzmi. Chodzi mi raczej o mniejsze

  • Premier Tusk boi się polskiej "nienormalności'" ?

    Piłsudski bał się, moim zdaniem, skutków upadku kultury polskiej szlacheckiej w świadomości polskiego chłopskiego narodu. Czego boi się Tusk czyżby tego samego? -- --------------- Pamiętaj o skutkach zniesławień lub pomówień zob. Art. 212 KK.

  • Co lepsze dla Polski?

    Trudna do współpracy Ukraina? Czy Ukraina w ostrym sporze z Polską? Uważam, że Nawrocki jak prezydent RP zawiódł na całej linii gdyż pomylił się w ocenie tego kto jest groźniejszy dla Polski. Na kubeł zimnej wody na głowę Nawrockiego jest już za późno. Jednakże ma mozolne przywracanie poprawnych