-
Hej, czy któraś z Was też tak ma po porodach? Po drugim dziecku moje miesiączki to jakaś masakra – ból brzucha i pleców, że ciężko normalnie funkcjonować. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Zioła, suplementy, cokolwiek? Będę wdzięczna, bo czuję, że nie tylko ja się z tym męczę…
-
Przez cc to nie poród, tylko porut. Operacja zwykła, a nie poród, nie
-
nietihui napisała: > Przez cc to nie poród, tylko porut. Operacja zwykła, a nie poród, nie > o A gdzie taki debil się uchował...
-
Witam, piszę z pytaniem odnośnie 3 porodu. Jest już na dniach, a ja mam taki stres i panicznie się go boję. Pierwszy porod mialam bez naciecia/pekniecia w 2016 roku SN. Wody odeszly 4:15, corka byla na swiecie o 8:30 - 34cm obwod glowki, 3410g i 57 cm. Drugi porod w 2020 SN, bez pekniecia/naciecia.
-
Encyklopedia PWN poród, fizjologiczny akt urodzenia dziecka i tkanek popłodu, stanowiący naturalne zakończenie ciąży i rozpoczęcie połogu; u człowieka prawidłowy poród najczęściej odbywa się między ukończonym 37. a 42. tygodniem ciąży. Rozróżnia się 4 okresy porodu: 1) okres rozwierania się ujścia
-
Cześć, staramy się o dziecko, ale mam wrażenie że strach przed porodem mnie blokuje. Czy jest szansa na jakiś prywatne cesarskie cięcie w ludzkich warunkach, gdzie nie będę mieć traumy? Czy to naprawdę tak boli? Czy da się mieć cc na życzenie jak się zapłaci albo na nfz? jakie szpitale polecacie na
-
U mnie listy były gotowe bardzo szybko, ale totalnie nie doceniłam organizacji walizki do szpitala. Dopiero po porodzie zrozumiałam, jak ważne jest to, żeby wszystko było pod ręką. Sprawdziły mi się przezroczyste organizery / pojemniki Hyggie Pack – na suwak, BPA free. Każdy organizer to osobne
-
U mnie listy były gotowe bardzo szybko, ale totalnie nie doceniłam organizacji walizki do szpitala. Dopiero po porodzie zrozumiałam, jak ważne jest to, żeby wszystko było pod ręką. Sprawdziły mi się przezroczyste organizery / pojemniki Hyggie Pack – na suwak, BPA free. Każdy organizer to osobne
-
Jeśli ktoś szuka praktycznego rozwiązania do pakowania walizki do porodu, to warto zerknąć: 👉 Czasem dobra organizacja naprawdę robi różnicę 🤍
-
Witam Dziewczyny koniec lutego/ początek marca mam termin porodu. Mój lekarz prowadzący jest ze szpitala Staszica więc będę rodzic tam. Pierwszy poród Proszę napiszcie jak wygląda opieka po cc, czy na nic dziecko jest cały czas przy Tobie? Jak opieka ? Będę wdzięczna za podzielenie się waszą opinią