Więcej o:

przedszkole

Wypowiedzi na forum o:

przedszkole

 • zapisy przedszkole katowice

  Hej! Wiecie kiedy są zapisy przedszkole katowice? Szukam najlepszego przedszkola w katowicach dla dziecka, co sądzicie o przedszkolu ? Dzięki ;)

 • Przedszkole nr 225 Warszawa Ochota

  Dzień dobry, Chciałabym zasięgnąć aktualnych opinii na temat przedszkola nr 225 na warszawskiej Ochocie. Proszę o informację rodziców, których dzieci są obecnie w placówce.

 • Przedszkole 364 gwiaździsta

  Czy ktoś słyszała, że od września przedszkole 364 na gwiaździstej ma funkcjonować w nowym budynku przedszkola 346 pod Kasztanem?

 • Przedszkole Daltońskie

  Czy są tu nauczyciele pracujący w przedszkolu daltońskim w Holandii? Jestem nauczycielem w polskim przedszkolu, w wakacje co rok jestem w Holandii, chciałabym nawiązać kontakt z nauczycielami, aby wymienić się się doświadczeniem i pomysłami. A może nawiązać współpracę między przedszkolami?

 • na co choruja dzieci w przedszkolu?

  czesc. mam takie pytanie? dlaczego sie mowi, ze male dzieci ciagle choruja i na co konkretnie choruja, skoro wiekszosc jest szczepiona na milion chorob od urodzenia? skad te epidemie w przedszkolach? czy moze mi to ktos wyluszczyc?

 • PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MUCHOMOREK BYDGOSZCZ BŁON

  Hej. Planuję zapisać swojego syna do przedszkola nieplublicznego "Muchomorek" w Bydgoszczy (nie dostał sie do panstwowego) Chciałabym poznać opinię na temat tego przedszkola. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie, opinie? Pozdrawiam.

 • Wybór przedszkola

  Cześć. Jak wyglądają zapisy przedszkole katowice ? Najbardziej interesuje mnie jak to przebiega w bo od wielu osób słyszałem dużo dobrego o tej placówce. A wy macie z nimi jakieś doświadczenia? Proszę o Waszą pomoc!

 • Re: przedszkola - Warszawa

  Ja polecam przedszkola Pomarańczowa Ciuchcie. Zmieniliśmy placówkę ze względu na miejsce zamieszkania i jestesmy bardzo zadowoleni.

 • Przedszkole 2022/23

  4 przedszkola, jedno z duzego miasta, 3 z mniejszych miejscowosci 2019 Bohdan (wsch) Sebastian Maciej Ignacy Oliwer Nikodem Gabriel Wiktor Filip 2 - Leon, Jan 2 - Maria, Aleksandra, Maja Victoria (pl/hiszp/port) Lena Stefania Zofia Melania i Maja - bl 2018 Dorota Klara Agata Amelia Zuzanna Laura

 • Re: przedszkole Kraków

  Moje dziecko też chodzi do Malutkowa. Bardzo podoba mu sie to przedszkole i mnie również. Dobra organizacja, dobra kadra pań. Miła atmosfera kolorowa i dobrze wyposażone sale zabaw. Po prostu przedszkole stworzone z pasją i nastawieniem na dobro dzieci.