przyjaciółki

Wypowiedzi na forum o:

przyjaciółki

  • Przyjaciółki

    Są 3 przyjaciółki,A,B,C,które przyjaźnią się od lat dziecięcych.A przyjaźni się mocno z B a mniej z C ale też ją lubi;B przyjaźni się mocno z A i C. W pewnym momencie A zaprasza do tej grupy D,którą też wszyscy znają.A zaczyna się mocno przyjaźnić z D,gdzie D załatwia jej pracę w pewnej firmie. A i

  • Re: Przyjaciółki

    Moim zdaniem potrzeba tam przyjaciółek U i P, które będą wchodzić pomiędzy i łagodzić konflikt D-A -- The bags under my eyes are Prada

  • Re: Przyjaciółki

    geez_louise napisała: > Moim zdaniem potrzeba tam przyjaciółek U i P, które będą wchodzić pomiędzy i ła > godzić konflikt D-A > Genialniejszego rozwiazania juz tu nie bedzie. Zamykac watek prosze -- Zleciało jak temu, co wyszedł z domu na jedną noc z soboty na środę, a w czwartek wrócił po roku...

  • Przyjaciółka od serca

    Maci taką przyjaciółkę, której zwierzacie się nawet z najskrytszych sekretów np. kto jest waszym kochankiem itp?

  • Re: Przyjaciółka

    Nadal uważasz babsko za przyjaciółkę? Ja bym po czymś takim zerwała kontakt z chamką.

  • Re: Przyjaciółka

    zerlinda napisała: > Nadal uważasz babsko za przyjaciółkę? Ja bym po czymś takim zerwała kontakt z c > hamką. Otóż to. Trzeba się szanować.

  • Re: Przyjaciółka

    Jeśli to prawda to żadna przyjaciółka . Za to określenie powinna być skreślona. Na dodatek bym jej wprost o tym powiedziała i wyszła ze spotkania. Nigdy więcej nie odzywając się do kogoś takiego.

  • Szukam dyskretnej Przyjaciółki

    Facet 43 l. pozna dyskretną przyjaciółkę, mężatkę wiek bez znaczenia której doskwiera samotność, chce popisać, pogadać, napisz nic nie tracisz... okolice Łańcuta, Podkarpackie

  • Re: Przyjaciółka

    To nie jest przyjaciółka. Przykro mi. To się zdarza. Znajomość do zrewidowania na podstawie tego co właśnie zobaczyłaś. -- --- Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisuje:)"

  • Żaba i przyjaciółka/ koleżanki

    Za pozwoleniem. Dlaczego w tomie, poświęconym Hildegardzie (który, tak naprawdę, poświęcony był Róży - bo strofy przyporządkowane Żabie nijak nie posuwały akcji całej sagi do przodu, za to te poświęcone Róży - posuwały) nie znalazło się miejsce dla jakiejś przyjaciółki Hildy? Ona była najbardziej,