Czy słyszycie już rano śpiewające ptaki? Ostatnio przebudziłam się dość wcześnie jak na mnie, bo ok 5.45 Słyszałam (a przynajmniej mi się wydawało) śpiewające ptaki. Mąż twierdzi, że to za wcześnie.
Siedzę przy kompie i słsyszę duże ptaki wracające, na spacerze piękne klucze. Ja ja je kocham, witajcie a moej ojczyźnie kochane!
Witajcie, chciałem zainstalować w ogrodzie kamerę do obserwacji ptaków przy wodopoju. Mam fotopułapkę, ale totalnie nie jestem zadowolony z jakości nagrywania. Jest po prostu słaba. Szukam jakiejś kamery, możliwe że po prostu typu CCTV, którą mógłbym ustawić przy wodopoju i nagrywać na kartę, raz na
summerland napisała: Ja nie robię juz poidełek ani domków dla ptaków właśnie ze względu na kota Ja mam na środku trawnika. Zanim kot dobiegnie to ptaki go zauważą. -- 🐶🐶🐱🐱🐓
Jacek Gorczycki, PAP 2.05.2026 - „Ptaki Madiara” uderzyły 1700 km od granicy z Ukrainą. Trafione m.in. myśliwce V generacji '...W piątek tuż po południu, 50 rosyjskich dronów zaatakowało...' >>> południu 50 rosyjskich...
Ptak musiałby być ślepy żeby kota z tego poidła na środku trawnika nie zauważyć :P
Ja nie robię juz poidełek ani domków dla ptaków właśnie ze względu na kota. Kiedys maz zrobił taki mały domek i po jakims czasie jak chcialam go posprzątać, znalazlam tam 3 malutkie jajeczka 😪
Porozstawiac poidła różnej pojemności na różnych wysokościach i w wielu miejscach. U mnie są emaliowany garnuszek, betonowy odpływ od rynny, nieużywany od lat tylko woda w nim dla ptaków jest. Poidło na wysokiej ponad metrowej nodze. Poidło wiszące na drzewie i poidło jakiejś masy jak podstawka do
Kto będzie liczył? U starszej będą liczyć z klasą w lesie. Młodsza u nas w ogrodzie Tu link ( strona OTOP Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków) Tekst linku
Ja też słyszę te ptaki umawiające się na jajka. Kocham.