Hej:) jestem fajną atrakcyjna studentka. Szukam przyjaciela kogoś na dluzej.. gwarantuje ze to prawdziwa propozycja Na początku telegram pisanie rozmowy zdjęcia filmy kamerka w zamian za małe wsparcie dla mnie. Jeśli się lepiej poznamy też spotkania. Szukam jednego na dluzej. Odpisuje tylko na
Hej:) jestem fajną atrakcyjna studentka. Szukam przyjaciela kogoś na dluzej.. gwarantuje ze to prawdziwa propozycja Na początku telegram pisanie rozmowy zdjęcia filmy kamerka w zamian za małe wsparcie dla mnie. Jeśli się lepiej poznamy również spotkanie. Interesuje mnie tylko jeden na stałe. Jeśli
Hej:) jestem fajną atrakcyjna studentka. Szukam przyjaciela kogoś na dluzej.. gwarantuje ze to prawdziwa propozycja Na początku telegram pisanie rozmowy zdjęcia filmy kamerka w zamian za małe wsparcie dla mnie. Jeśli się lepiej poznamy również spotkanie. Interesuje mnie tylko jeden na stałe. Jeśli
Hej:) jestem fajną atrakcyjna studentka. Szukam przyjaciela kogoś na dluzej.. gwarantuje ze to prawdziwa propozycja Na początku telegram pisanie rozmowy zdjęcia filmy kamerka w zamian za małe wsparcie dla mnie. Jeśli się lepiej poznamy również spotkanie. Interesuje mnie tylko jeden na stałe. Jeśli
Hej:) jestem fajną atrakcyjna studentka. Szukam przyjaciela kogoś na dluzej.. gwarantuje ze to prawdziwa propozycja Na początku telegram pisanie rozmowy zdjęcia filmy kamerka w zamian za małe wsparcie dla mnie. Jeśli się lepiej poznamy również spotkanie. Interesuje mnie tylko jeden na stałe. Jeśli
>Ale wątpię aby było droższe niż 12 tys >na rok Cóż tam dodatkowe 12 koła dla studentki… 🤦♀️ Arwenke stać, to i studentka mieć powinna… -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń"
No cóż, możesz się podśmiewać. 12 tysięcy to oczywiście dużo, ale prawda jest taka, że jak kogoś nie stać na odpowiednie ubezpieczenie wyjazdu, to nie stać go po prostu na wyjazd. Kropka. Niestety ponieważ skutków zaniedbania ubezpieczenia zwykle nie widać, to ludziom się wydaje, że to taki koszt,
Ale nie wiadomo kto ją dotykał dotychczas. Ja jej się nie przyglądałem ale gdyby był wybór wśród 5 studentek, nawet nie podobnych do niej to i tak bym strzelał. Jej to życie i daje sobie rękę uciąć (prawie) że twojej rady nie posłucha.
> Bardzo się cieszę z tej akcji MON, tak powinno działać państwo. Czy płacisz składki i podatki w Polsce, geez_louse? Ja nie wiem, co ma MON, które jest od obrony Narodu do transportu cywilnej chorej studentki. Jakby za to płaciło ministerstwo zdrowia, to inna by była rozmowa.
Zawsze mnie wzrusza to, że w tych ogłoszeniach jest przeważnie "młoda studentka szuka"... Nie np. "20 letnia bezrobotna" czy tam "20 letnia pracownica". Jakby dopisek "studentka" miał automatycznie chwytać za męskie serca, krocza i portfele. Studentka? Nie no, to trzeba od razu pomóc biednej