Więcej o:

tir

Wypowiedzi na forum o:

tir

 • Mobilny serwis TIR/LKW Austria

  Witam. Oferujemy państwu usługi naszej firmy w postaci mobilnego serwisu TIR jak i mobilnego serwisu opon do samochodów ciężarowych na terenie całej Austrii. Więcej informacji na stronie, serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 • Re: Predkosc maksymalna tira. Zgodnie z obietnicą

  Jeśli źle pamiętam to sorry - w telefonie nie mogę znaleźć. Nie pisałeś ze tiry nie mogą przekraczać prędkości? -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

 • Re: Predkosc maksymalna tira. Zgodnie z obietnicą

  rzuć te kwestie na jakieś forum transportowe albo grupę fejsa, gdzie piszą także tirowcy. Prawdopodobnie bez ładunku albo z góry tir jest w stanie jechać nieco szybciej niż 80 a także twój licznik może przekłamywac o 10 km w górę. Sprawdzałeś predkosc na GPS?

 • Re: Predkosc maksymalna tira. Zgodnie z obietnicą

  No cranmer napisał ze to absutnie niemożliwe jak nie tylko ja pisałem ze się zdarza. To ma dowod. Mi to nie przeszkadza bo osobiście wolę żeby tir przede mną wyprzedzał drugiego jadac 98 niż 85 ale podobno jak przepisy zabraniają to to niemożliwe -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim

 • Re: Predkosc maksymalna tira. Zgodnie z obietnicą

  trypel napisał: > Nie pisałeś ze tiry nie mogą przekraczać prędkości? Zgodnie z obowiązującym od kilkunastu lat prawem w EU wszystkie ciężarówki powyżej 12 t DMC muszą mieć działający ogranicznik prędkości, ustawiony na 90 km/h. Prawdziwe 90 km/h, nie licznikowe osobówki. Aktualny akt to 2002/85/EG.

 • Irański TIR'owiec - sprawa sprzed roku.

  Czy w mediach widział ktoś info co się stało/co porabia irański TIR'owiec któremu przed rokiem z... bała się w Polsce ciężarówka. Kupiono mu nową i słuch zaginął.

 • Re: Predkosc maksymalna tira. Zgodnie z obietnicą

  obsewacji predkoscimierza lacznie ze zmieniajacym sie obwodem opon i pokazuja 5-7% wiecej. I na oponach TIR-ow zyzycie opony to moze byc pewnie polowa tego.

 • Naprawa tir poznań s5 s11

  Mobilny serwis TIR samochodów ciężarowych Poznań Firma Fast-Trans Michał Kuta w Poznaniu zajmuje się naprawą samochodów ciężarowych, zestawów, przyczep, samochodów dostawczych. Zapewniamy mobilny serwis TIR w dowolnym miejscu Polski oraz za granicą. Szybko i sprawnie docieramy na miejsce, a

 • TIRY TIRY

  mieszkam na ulicy Glownej i mam prosbe kiedy policja bedzie zwracala uwage na predkosc tira ktory jedzie w nocy. Jesli jedzie okolo 50 na godz. wszystko jest ok ale TIRY w nocy jada znacznie szybciej i caly dom sie trzesie spac nie mozna bo mieszkam blisko propozycje moze policja bedzie sprawdzala

 • Serwis Mobilny Tir Poznań A2

  Firma Fast-Trans Michał Kuta w Poznaniu zajmuje się naprawą samochodów ciężarowych, zestawów, przyczep, samochodów dostawczych. Zapewniamy mobilny serwis TIR w dowolnym miejscu Polski oraz za granicą. Szybko i sprawnie docieramy na miejsce, a następnie usuwamy usterkę. Szukasz mobilnego serwisu