Urszula Dudziak

Więcej o:

Urszula Dudziak

Wypowiedzi na forum o:

Urszula Dudziak

 • Urszula Dudziak - pozytywne myslenie

  Bardzo lubię te panią. Ma takie pozytywne podejście do świata, mimo że tyle traumatycznych miała przeżyć. I fajnie, że na koniec dobrze jej się układa życie, pozazdrościć.

 • 12:15 Kultura "Urszula Dudziak.Życie jest piękne"

  Dokument o pracy, scenicznej osobowości i prywatności wybitnej wokalistki jazzowej: "W filmie przedstawione są koleje kariery Urszuli Dudziak oraz jej rodzinę. Zobaczymy też gwiazdy, z którymi polska wokalistka występowała, historię jej pobytu w Ameryce i powrotu do Polski" Reżyseria: Beata

 • Urszula Dudziak o Jerzym Kosinskim

  ciekawy wywiad z Urszula Dudziak wlasnie w przeddzien zaduszek.

 • Urszula Dudziak w Łodzi

  Wczoraj w Łodzi w ramach urodzin Kalejdoskopu była Urszula Dudziak.Jest to artystka jak by nie było światowego formatu. Dała fantastyczny koncert. A w Gazecie nic. Kto to jest Urszula Dudziak wobec "ambitnej" tematyki GŁ?

 • Urszula Dudziak

  Tak sobie czytam, że Kurski kazał zdjąć błyskawicę Urszuli Dudziak i zastanawiam się co zrobić, żeby w jej wieku tak wyglądać. Może e-matka wie? Weganizm? Joga? Spanie w komorze tlenowej? Jakie operacje zrobić i kiedy zacząć i nie mówię o botoksie bo tu cała twarz zrobiona i szyja. Oczy i zmarszczki

 • Re: Urszula Dudziak - pozytywne myslenie

  Urszula Dudziak o mężu : ,,Moje poczucie wartości legło w gruzach. Tamta kobieta była przepiękna. A ja wciąż się zastanawiałam, co takiego ma w sobie, czego ja nie miałam.....'' Uwolniła się mentalnie zapewne dopiero gdy trafił w piach.

 • Re: Urszula Dudziak

  Urszula Dudziak pozwoliła sobie cokolwiek kazać takiej pluskwie jak Kurski?! Szok. A wygląda świetnie, to prawda.

 • Urszula Dudziak

  Kochliwa kosmitka, słowiańska dusza, z domem, który ma w sobie. Docenia, kiedy przydarza się jej coś złego. Nie boi się przyznać, ile ma lat i nie zamierza zrezygnować z jazdy tramwajem na rzecz samochodu ? Urszula Dudziak. -- Ulubione:

 • Re: Urszula Dudziak - pozytywne myslenie

  Wczoraj kupiłam książkę jednej z jej córek, Kasi Urbaniak, o sile i mocy kobiet, o znaczącym tytule "Wyzwolona" :) Mam też ochotę na zakup książki drugiej jej córki, Miki Urbaniak, jej autobiografii. Mam też książkę Urszuli Dudziak, trochę przeglądałam, ale jeszcze przeczytam. No, ale najpierw ten

 • Urszula Dudziak

  Żeby tak pociągnąć ten "patriotyczny" wątek, chciałbym przypomnieć, że Urszula Dudziak stworzyła i wyśpiewała PAPAYA, która stała się światowym hitem w roku 1976. To zresztą fenomenalny głos o niesamowitej skali (słyszałem ją na żywo półtora roku temu)