Więcej o:

władysław frasyniuk

Wypowiedzi na forum o:

władysław frasyniuk

 • Władysław Frasyniuk zatrzymany.

  Władysław Frasyniuk został dziś zaaresztowany w swoim domu i wyprowadzony w kajdankach.O szóstej rano.

 • Władysław Frasyniuk

  Władysław Frasyniuk: "Otóż, czy my jesteśmy w opozycji do tego rządu? Tak, jesteśmy. Czy my jesteśmy w opozycji wobec Marka Belki czy Jerzego Hausnera? Nie, nie jesteśmy." Czy to jakiś wyższy poziom intelektualny, prezentowany przez przywódcę partii ludzi rozumnych?

 • Władysław Frasyniuk w Krakowie

  Władysław Frasyniuk w Krakowie! Bójta siem pisi! Juz niedlugo zapukamy do waszych drzwi o 06:00! -- Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!

 • Władysław Frasyniuk o klice Tuska

  Stach Leszczyński Władysław Frasyniuk Donald Tusk buduje nie tyle policyjne, co fiskalne państwo, które obmyśla jakby tu zastawić pułapkę na obywatela. Jesteśmy w czołówce krajów, które mają najdroższy prąd, gaz, leki, benzynę i trzeci od końca jeśli chodzi o ubóstwo społeczeństwa. Tak się nie da

 • Władysław Frasyniuk Zaproszenie

  Partia Demokratyczna ?? serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Częstochowy i okolic na spotkanie z Przewodniczącym PD Władysławem Frasyniukiem, które odbędzie się w dniu 14 września w auli Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie ul: Kopernika 17/19/21 o godzinie 17.

 • Władysław Frasyniuk Łaskawy

  Oglądaliście wczoraj debatę? Widziałem tylko końcówkę i to zdanie wygłoszone przez Władysława Frasyniuka Łaskawego na które Jan Rokita z pewnością czekał od dawna: "Ja nie zamierzam być ministrem spraw zagranicznych, nie mam nic przeciwko temu żeby politykę zagraniczną prowadził Jan Maria Rokita...

 • Władysław Frasyniuk udzielił wywiadu "Le Monde"

  Władysław Frasyniuk udzielił wywiadu "Le Monde". Francuzi masowo rzucili się na kioski. Zanotowano liczne bójki o egzemplarze gazety i pobicia kioskarzy. Za -- Strach przeleciał

 • Re: Władysław Frasyniuk zatrzymany.

  > Władysław Frasyniuk został dziś zaaresztowany Frasyniuk NIE został aresztowany. Ciekawe, że obrońcy demokracji błyskotliwie ogarniają zgodność ustaw z konstytucją, a kompromitują się w takich banałach jak "aresztowanie".

 • Władysław Frasyniuk- legenda czy zdrajca

  chyba powinno być: Władysław Frasyniuk, zdrajca wrocławskiej "Solidarności"

 • Re: Władysław Frasyniuk zatrzymany.

  > Władysław Frasyniuk został dziś zaaresztowany w swoim domu i wyprowadzony w ka > jdankach.O szóstej rano. Społeczeństwo to popiera. W tym sensie, że więcej będzie zadowolonych niż niezadowolonych z tego powodu. Opozycji radzę dalsze prace nad PLANEM PETRU.