zimna Zośka

Wypowiedzi na forum o:

zimna Zośka

  • Zimna Zośka

    A jednak przyszła zimna Zośka, ale pocieszenie odnalazłem w kalendarzu. Dzisiaj sa także imieniny Nadziei:)))

  • Re: Zimna Zośka

    Czy ta Zimna Zośka to koleżanka Grubej Berty, Rum Helki i Krwawej Mary? Z Grochowa pochodzi? (całkowicie zdezorientowana pytam o nazwiska i bliższe szczegóły)

  • "Zimna Zośka" odwołana. Idzie lato!

    Św.Zofia ogrodnik? Św. Serwacy 13 maja-zabrakło go tutaj. Zimna Zośka a przedtem Zimni Ogrodnicy - trzej! ; )

  • Re: Dziś zimna Zośka........

    U mnie zimno,wieje durny wiatr i pada deszcz. Zimna Zośka:-) -- ************************************************************* Serce miej otwarte dla wszystkich,zaufaj niewielu. William Shakespeare

  • Re: zimna zośko and company

    Ja też liczę na ciepłą ZIMNĄ ZOŚKĘ:) Jutro jadę do ogrodnika po kwiaty i wysadzam do skrzynek i gruntu i mam nadzieję, że będzie ok. reszta wyhodowanych już zahartowana i też już wsadzę, bo strasznie się męczą w tych celkach na parapecie, także jaka zimna Zośka, będzie ok 8-| 8| B-| B| --

  • Re: zimna zośko and company

    A w ogóle to chciałam zauważyć, że komary przylazły przed zimną Zośką:/ Zmutowane jakieś paskudy chyba czy co...

  • Re: Zimna Zośka nadchodzi!

    Wczoraj w nocy było u nas O st., dzisiaj w nocy 5 a teraz już jest cieplej, na jutro czyli "zimna Zośka" - przewidują ocieplenie. Ogórki mam przykryte i tak na wszelki wypadek, najgorzej przymrozki by zaszkodziły jabłoniom kwitnącym.... By -- [IMG

  • zimni ogrodnicy i zimna zośka

    roślin, jak np. piękny taki pierzasty mak (niby takie drobiazgi, ale fajnie kolorowe, wprowadzają do ogrodu trochę łąkowego klimatu). narobiłam się 6 godzin, tym bardziej, że nie było mnie przez ostatni tydzień, więc po powrocie z urlopu rzuciłam się do ogrodowych porządków. coś mi tylko przez te 6

  • Re: A jednak zimna Zośka idzie

    d "zimnej Zośki" poranne przymrozki nawet przez 5 dni Również w tym roku majowe przymrozki nas nie ominą. Nie będzie ich podczas tzw. "zimnych ogrodników", ale zjawą się z lekkim opóźnieniem w sam raz na "zimną Zośkę" i pozostaną z nami nawet przez pięć kolejnych nocy i poranków. Czy będą

  • Po zimnej Zośce :-)

    Po zimnej Zośce sadzę pelargonie i sieję maciejkę, zioła, groszek pachnący, fasolę ozdobną i nasturcję. A jeśli chcecie już teraz coś posadzic to polecam bratki :-) Kwitną jak głupie... polecam zestaw żółte + bordowe albo niebieskie + białe.