Prezydent Zwolak każe wyprowadzać się mieszkańcom starówki o ile nie podoba im się hałas ryczących samochodów lub głośna muzyka o późnej porze. Dlatego pytam co z obietnicami przed wyborczymi i czy Zamość będzie miał nareszcie Amfiteatr .
Zapytaj na radzie miasta, czy ktoś pamięta o tej przedwyborczej obietnicy
I znowu okazało się, że amfiteatr przy zamku nie nadaje się do obsługi imprez naprawdę interesujących. Jest za ciasny, za blisko mieszkań. Przydałoby się pomyśleć o projekcie nowego. Amfiteatru z prawdziwego zdarzenia, najlepiej zlokalizowanego w przyszłym Parku Centralnym. ( Moim zdaniem,
kto zbudowal amfiteatr napewno nie Mozejko,wiec kto?
Po wielu latach wreszcie ruszyła odbudowa amfiteatru na promenadzie.
Myślałam że nic się nie będzie działo w naszym amfiteatrze atu jednak zdziwienie.
Zdaje się ,że w Płocku będą mieli najnowocześniejszy amfiteatr w Polsce i co najważniejsze koniec budowy za kilkanaście miesięcy. A w Opolu? Stolicy polskiej piosenki, kiedy zostanie zakończona przebudowa amfiteatru?
Czy ktoś wie co dzisiaj zaplanowano w amfiteatrze na Placu Teatralnym??Muzyka gra,namioty stoją??
Slyszalem od dobrze poinformowanej osoby, która pracuje w urzędzie miasta, że za półtora roku w Płocku ma być oddany do użytku nowy amfiteatr (moze byka strzelilem, ale nigdy nie pisalem slowa amfiteatr :) heh). Bardzo mnie to zaciekawiło, gdyż o przebudowie amfiteatru mówiło się już od bardzo dawna
a co myślicie o projekcie nowego amfiteatru?Moim zdaniem przydałby się bardzo- każda większa kampela narzekała na brak właściwych warunków na amfiteatrze i wreszcie przyjeżdżałoby więcej zespołów.