amfiteatr

Wypowiedzi na forum o:

amfiteatr

  • Co z budową Amfiteatru w Zamosciu?

    Prezydent Zwolak każe wyprowadzać się mieszkańcom starówki o ile nie podoba im się hałas ryczących samochodów lub głośna muzyka o późnej porze. Dlatego pytam co z obietnicami przed wyborczymi i czy Zamość będzie miał nareszcie Amfiteatr .

  • Re: Co z budową Amfiteatru w Zamosciu?

    Zapytaj na radzie miasta, czy ktoś pamięta o tej przedwyborczej obietnicy

  • Amfiteatr

    I znowu okazało się, że amfiteatr przy zamku nie nadaje się do obsługi imprez naprawdę interesujących. Jest za ciasny, za blisko mieszkań. Przydałoby się pomyśleć o projekcie nowego. Amfiteatru z prawdziwego zdarzenia, najlepiej zlokalizowanego w przyszłym Parku Centralnym. ( Moim zdaniem,

  • amfiteatr

    kto zbudowal amfiteatr napewno nie Mozejko,wiec kto?

  • Amfiteatr

    Po wielu latach wreszcie ruszyła odbudowa amfiteatru na promenadzie.

  • Nasz Amfiteatr

    Myślałam że nic się nie będzie działo w naszym amfiteatrze atu jednak zdziwienie.

  • Amfiteatr

    Zdaje się ,że w Płocku będą mieli najnowocześniejszy amfiteatr w Polsce i co najważniejsze koniec budowy za kilkanaście miesięcy. A w Opolu? Stolicy polskiej piosenki, kiedy zostanie zakończona przebudowa amfiteatru?

  • Amfiteatr

    Czy ktoś wie co dzisiaj zaplanowano w amfiteatrze na Placu Teatralnym??Muzyka gra,namioty stoją??

  • NOWY AMFITEATR!!!

    Slyszalem od dobrze poinformowanej osoby, która pracuje w urzędzie miasta, że za półtora roku w Płocku ma być oddany do użytku nowy amfiteatr (moze byka strzelilem, ale nigdy nie pisalem slowa amfiteatr :) heh). Bardzo mnie to zaciekawiło, gdyż o przebudowie amfiteatru mówiło się już od bardzo dawna

  • Nowy amfiteatr

    a co myślicie o projekcie nowego amfiteatru?Moim zdaniem przydałby się bardzo- każda większa kampela narzekała na brak właściwych warunków na amfiteatrze i wreszcie przyjeżdżałoby więcej zespołów.