We środę mam pogrzeb ukochanej babci.Z braćmi kupujemy wieniec z białych Lili.Czy powinnam kupić jeszcze kwiatka jakiegoś czy jechać z pustymi rękami?Czy pomóc cioci i kupić jej jakieś ciasto na stype-mamy bardzo liczną rodzinę?Oraz Ci co noszą soczewki-da się wytrzymać z nimi na pogrzebie płacząc
Ja już nie mam komu złożyć życzeń 😞. Ale zdarza mi się ich ciepło wspominać w tym czasie. Zazdroszczę mojej córce, ma z babcią bardzo serdeczny kontakt i wiele fajnych wspomnień. Wszystkim babciom i dziadkom wszystkiego najlepszego.
Czy ktoś brał taki urlop?Czy pracodawca żądał okazania aktu zgonu?kurcze bo nie mam a wszystko teraz jest załatwiane z pogrzebem i może byc z tym mały problem ,zawrót głowy.Nie pożegnałam się z babcią :(
superspec2 napisał: > odbieraniu Orderu. Tusku prowadź.:) Na złość babci odmrożę sobie uszy. Tu na złość Nawrockiemu. Gdyby Tusk chciał coś odebrać to zaraz w 80-90% byliby za. Niestety działania rządu są niekonkretne więc ciężko o sondaż, ale z pewnością wyniki byłyby w drugą stronę (też po stronie
Mam babcie,z którą mam dobry kontakt.Rozmawoamy przez tel 1x w miesiącu a widzimy się 3-4x w roku.Bancia mieszka na wsi.Zawsze jak do niej jadę,jej córka a moja ciocia częstują mnie kawą,drineczkiem,upieczonym ciastem,rosołem z prawdziwej kury,obiadem i często jeszcze podwożą na autobus do miasta
Cześć Mam takie pytanie czy to jest fair jeśli babcia wyprasza mnie z domu rodzinnego taty.Co wrzesień tata miał spotkania klasowe z liceum i jechaliśmy na 2 noce góra 3 I po następnym spotkaniu klasowym babcia ,że za dużo razy jesteśmy u babci i babcia nie potrzebuje mojego towarzystwa jako wnuka.
Penicylina ubogich - przepis babci na zimowe infekcje Składniki: ok. 15 g suszonego tymianku, 200 g cukru, 250 ml wody, opcjonalnie: łyżka miodu lub syropu z pędów sosny. Sposób wykonania: Przygotuj rondel i wlej do niego wodę. Następnie wsyp cukier, dokładnie wymieszaj i zagotuj. Jeśli używasz
Pamietacie swije babcie? Mialyscie dobry kontakt, a moze was wychowywaly? Moja babcia Stasia mieszkala daleko, na wsi ale na całą zimę przyjeżdżała do nas. Byla bardzo dobra ciepla, ale i bardzo skromna. Miala dlugie wlosy zaplecione w warkocz i zwinięte w koczek. Zmarla gdy mialam 19 lat
boggi_dan napisał: > Na protestach ten sam wypróbowany stary aktyw. Przeciez to slawna Babcia Kasia :) - zasluzona w bojach z Policja :) .
- Babciu! Kto to jest kochanek? - Rany boskie! Krzyczy babcia biegnąc otworzyć szafę...