badacze

Więcej o:

badacze

Wypowiedzi na forum o:

badacze

 • badacz rynku

  Jakie są zarobki jakościowego badacza rynku w Warszawie? Ile może dostać stażysta a ile początkujący badacz po stażu?

 • Re: Badacze i "badacze"

  Są badacze i "badacze". Strach się bać. Są księża i "księża". Wstyd się wstydzić. :( "Namiestnik Chrystusa" na ziemi. Przy Najświętszym Sakramencie uwalony, jak stodoła i śpiewa: "Uczyń, abyśmy teraz nie rozumieli tego, co później będziesz powiedział." ;;poru1Rsu4Nw;;;;Ksiądz pijany jak bela

 • Amerykanscy badacze

  "Seit einem Jahr forscht General Electric in Garching bei München - im Vorgarten des deutschen Konkurrenten Siemens. Der US-Konzern hat damit den Kampf um die besten Forscher eröffnet. " Od roku GE prowadzi prace badawcze w Garching pod Monachium - pod nosem Niemieckiego konkurenta Siemensa.

 • my baby preschool zestaw odkrywcy młody badacz

  czy ktoś zetknął się z tymi zestawami? maszyna do baniek plac zabaw teleskop

 • badacz rynku i opinii

  Witam, Czy wiecie może jakie są zarobki badacza w firmie badającej rynek i opinię w Warszawie? I jak one rosną zależnie od stażu pracy? Pozdrawiam!

 • Nowa teoria badaczy smoleńskich ...

  Nowa teoria smoleńskich badaczy gęstości trotylu we mgle głosi, że kto nie potwierdza smoleńskiego zamachu to putinowski pomiot, sowiecki szpieg, KGB-owiec, komuch, ubek, sbek, donosiciel, narodowy zdrajca, oczywiście tuskowaty klakier. -- "... mgła im przeszkadza ? ... bez żartów proszę. ..."

 • badacz marketingowy - ile zarabia?

  hej,niedlugo ide na rozmowe kwalifikacyjna i chcialabym sie dowiedziec ile zarabia badacz marketingowy w agecji badan rynkowych w Warszawie. Ktos moze pomoc? Bylabym wdzieczna ogromniascie, pozdrowka

 • "Nasi swietni badacze...

  jakos nie odkryli ze... mozg murzyna rozni sie od czlowieka." Tak pisze komandos7 f=50&w=30125343&a=30133808 To ze Murzyn to tez czlowiek tego "nasi swetni" badacze nie odkryli wedlug komandosa7.

 • Wyznanie Badacza Ufo

  Przylecieli do mnie w nocy, Zdjęli gacie, zdjęli kocyk. Na badania mnie porwali, W dupę balon mi wsadzali. Ufonauci w koło stoją, A badacze ich się boją. Ach, uratuj mnie domelu, Nim krzywd doznam jeszcze wielu! O Wielki Imperatorze! Czy ktoś mi pomorze?

 • Polscy badacze folkloru

  I zaczynamy następny cykl folklorystyczny, zwracając szczegolną uwagę na polskich badaczy folkloru w XVIII, XIX I XX stuleciu. Będzie to opracowanie Władysława Gębika z 1959 roku. Jake żucie je psiankne, jeki psiankny je śwat Trza łukochać folklor, gwołt łuroku ma. "W ziylonym gaju ptoszki spsiewajó