blue angels

Więcej o:

blue angels

 • Czy samolot może lecieć tak nisko?

  Blue Angels słyną z wykonywania nieprawdopodobnych i niebezpiecznych manewrów, a Amerykanie ich za to uwielbiają. Albo nienawidzą za hałas. Zależy z kim się rozmawia.

 • Naprawdę leciał AŻ TAK BLISKO?! Boeing koło filarów mostu [WIDEO]

  Ogromny Boeing 747 linii United Airlines przemknął tuż nad filarami słynnego mostu Golden Gate. Widok był niesamowity, ale... Niektórzy z widzów pokazów lotniczych Blue Angels nad Zatoką San Francisco byli delikatnie mówiąc zdenerwowani - informuje CNN. Podobnie jak internauci, kiedy zobaczyli

 • 5 niesamowitych widoków, jakie zobaczysz z kabiny pilota [WIDEO]

  . ogniach Św. Elma szeroko pisze Wikipedia. Dzięki gościnności jednego z pilotów wojskowej grupy akrobacyjnej ''Blue Angels'' każdy internauta może zobaczyć, jak wygląda świat z kokpitu myśliwca F-18. Na przykład przy kręceniu beczki albo podczas niskiego przelotu z prędkością 500 km/h... podwoziem do góry.

Wypowiedzi na forum o:

blue angels

 • Re: Blue Angels ???

  "Taka (!)" przyjazn z Ameryka, ale Blue Angels nie przyleca, bo wuj George nie obchodzi Polska. A do tego, dlaczego nie ma Air Force One na pokazach, pytam sie.... !??? Oby padalo przez dwa dni, i nic nie latalo !

 • Re: Blue Angels crash

  gregorz767 napisał: > To chyba > pierwszy przypadek tego wspanialego zespolu. A skąd. The most recent crash involving the Blue Angels was in 1999 in south Georgia. Two aviators were killed when their F/A-18 jet crashed while trying to land during a training flight. -- Grzeczność Bartosza

 • Blue Angels na super hornetach

  Stare f-18 sie zuzyly i trzeba sie przesiasc.