testów płci i nie został dopuszczony do kobiecego boksu, Paryżu już został dopuszczony, no i pobił dziewczynę z Meksyku. Także Polka przegrała w boksie kobiecym z facetem. Mecz Włoszki też tak wyglądał. Oglądamy patostream z IO
Jak pewnie wiecie, jeden z kandydatów na prezydenta lansuje się aktywnością sportową. Niby nic takiego, a nawet pozornie dobrze. Ale dlaczego boks? To sport wyjątkowo szkodliwy dla układu nerwowego, nie wart propagowania. Ja wszystko rozumiem - piłka nożna już zajęta przez haratającego w gałę, ale
> uwielbiam "damski boks " > > obu Szanownych Przedmowczyn... 🤷Chyba za dużo C2H5OH. Gdzie ty ten boks widzisz? Zwyczajna rozmowa.
Czy w siedlcach jest jakaś sekcja boksu? Nie interesuje mnie kickboxing ani boks tajski.
Czy kobieta powinna uprawiać boks? Przecież to niekatolickie. Jeszcze 100 lat temu kościół by ją ukamienował.
Miałem nadzieję że "Szpilka" będzie nadzieją boksu, ale chyba prędzej niż później wróci tam gdzie obecnie znajduje się "Cygan" Kostecki:-( -- "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty
Gratulacje dla Dragona, Rybackiego, Marczuka, Dzumana, Witkowskiego i Bielskiego za wygrane podczas gali w Budapeszcie. Fani boksu - zagladajcie na !!!!
Witam, czy jest gdzieś prowadzony boks dla kobiet? :))
Czy W CCH można będzie trenować BOKS ? czy to prawda?
Jest gdzieś w Chełmnie jakiś klub gdzie można trenować boks (mówię o młodzieży ;D)