Czego lepiej unikać podczas pobytu w hotelu? TikTokera zdradza swój największy sekret

Pracownica pewnego hotelu udostępniła na swoim koncie w aplikacji TikTok listę najbrudniejszych rzeczy w pokojach hotelowych. Osoby z różnych branż dzielą się swoją wiedzą na tej aplikacji. Ich opowieści bywają mocno zaskakujące, ale są cennym źródłem wiedzy.

Użytkowniczka TikToka dementuje przekonanie, że najbrudniejszym miejscem w każdym pokoju hotelowym jest toaleta. Mówi, że to miejsce jest zazwyczaj regularnie czyszczone przez pracowników. Są za to o wiele brudniejsze miejsca w pokojach hotelowych.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lista najbrudniejszych miejsc. Co odradza TikTokerka

Kobieta o nicku @queenevangeline25 podała czego lepiej unikać podczas przebywania w pokojach hotelowych. Po pierwsze, lepiej unikać kontaktu z pilotem do telewizora, bez uprzedniego wytarcia go wilgotną ściereczką, ponieważ wielu odwiedzających używa go brudnymi rękami. Szklanki są następne na liście rzeczy, których bezpieczniej będzie unikać. Nie są niestety myte tak dokładnie, jakbyśmy sobie wyobrażali. Uzupełnieniem tej listy jest koc, który do prania brany jest mniej więcej raz na rok.

Co radzą, byli pracownicy? Więcej rad od innych użytkowników

Inną twórczynią jest Janessa Richard, która jest byłą pracownicą hotelu i na TikToku zdradza tajniki swojej byłej pracy. Radzi czego nigdy nie robić w wynajmowanych pokojach. Zdradza ona tajemnice hotelarstwa, sztuczki i triki stosowane w pokojach, aby ciąć koszty czy ograniczyć sobie ilość pracy. Kobieta również nie poleca korzystania z przygotowanych szklanek bez uprzedniego sparzenia albo chociaż umycia ich. Mówi, że kapcie, szklanki, ręczniki oraz pościel często są zmieniane, dopiero kiedy widać na nich ślady użytkowania, ponadto radzi nigdy nie chodzić na boso po hotelowych podłogach, gdyż dywany są nie tylko rzadko odkurzane, ale prawie nigdy nie są prane.

Więcej o: