Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? Aktorki czas się nie ima i wciąż zachwyca urodą

Veronica Vieyra ma już 54 lata i nadal zachwyca urodą. Serialowa Vicky ze "Zbuntowanego anioła" nie zmieniła się za bardzo przez lata. Jest aktywna w mediach społecznościowych i zachęca swoich fanów do samoakceptacji.

"Zbuntowany anioł" miał swoją premierę w 1998 roku i od tego momentu stał się jednym z najbardziej kultowych seriali telewizyjnych. W latach 90. i w pierwszej dekadzie XXI wieku. królował na szczytach list najchętniej oglądanych produkcji. Cieszył się popularnością w 30 krajach z całego świata. Choć największą ikoną jest niezaprzeczalnie Natalia Oreiro, która zagrała główną rolę, "Zbuntowany anioł" wypromował wiele gwiazd, dla których występ w serialu był przepustką do światowej kariery. Jedną z nich jest Veronica Vieyra, serialowa Vicky.

Zobacz wideo Kubek w "Grze o tron" i ciężarówka w "Panu Wołodyjowskim", czyli najsłynniejsze ekranowe wpadki

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak dzisiaj wygląda Veronica Vieyra? Kobieta zachwyca urodą

Vicky ze "Zbuntowanego anioła" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje zdjęcia ze swoim wizerunkiem i sprawia wrażenie, jakby zupełnie nie zmieniła się przez te lata! Pomimo lekkich zmarszczek, zdobi ją burza blond włosów i delikatny uśmiech. I tak jak w serialu — zachwyca swoją figurą. W swoich postach często nawołuje fanów do akceptacji własnego wyglądu. Aktorka, jak sama pisze, z dumą nosi oznaki starzenia. 

 

Jak potoczyła się kariera aktorki? Veronica Vieyra nadal pracuje

Postać Vicky z początku nie była dobrze odbierana przez widzów. Dziewczyna pragnęła być zawsze w centrum uwagi i ciężko ją było polubić. Finalnie zdobyła sympatię fanów "Zbuntowanego anioła" i po zakończeniu produkcji kontynuowała karierę aktorską. Zagrała w takich serialach jak „Prowincja" i „Zakochane serce". Dziś występuje w teatrze i pisze książki. W 1986 roku wyszła za mąż za piosenkarza Silvestre, jednak w 2010 roku para wzięła rozwód. Mają razem dwójkę dorosłych dzieci: 33-letnią Macarenę i 27-letnią Camilę.

 
 
Więcej o: