Kiedy Elizabeth była z nim w związku, zabił 30 osób. Ted Bundy "wydawał się perfekcyjny"

Elizabeth Kendall nie wiedziała, że jej ukochany partner to poszukiwany seryjny morderca. W ciągu dnia opiekował się nią i jej kilkuletnią córką. W nocy gwałcił i mordował kobiety. W trakcie ich związku zabił 30 osób. Elizabeth opowiedziała o jej związku z Tedem Bundy w szczerym wywiadzie.

Ted Bundy został skazany na karę śmierci za gwałt i morderstwa kilkudziesięciu kobiet. Do dziś nie wiadomo, ile ofiar było w rzeczywistości. Mężczyzna z łatwością uwodził kobiety dzięki swojej charyzmie i nadzwyczajnemu wyglądowi. W 1969 zauroczyła się w nim także Elizabeth Kendall, z którą pozostawał w związku przez kolejne pięć lat. Kobieta po latach udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o ich relacji.

Zobacz wideo Ekspert o mordercy z Mrowin: Ma potrzebę, by całkowicie kontrolować partnerkę

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Miłość od pierwszego wejrzenia. Elizabeth od razu zauroczyła się w Tedzie

Elizabeth Kendall poznała Teda w barze, w 1969 roku. Dziewczyna szybko zakochała się w mężczyźnie. Oczarował ją swoją błyskotliwością i pewnością siebie. Studiował psychologię i nie miał nic przeciwko związkowi z samotną matką. Elizabeth wychowywała córkę, a Ted chętnie jej w tym pomagał. Kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, że oddaje dziecko pod opiekę seryjnego mordercy. Dopiero po kilku latach zaczęła podejrzewać, że jej ukochany to poszukiwany zabójca kobiet. Sam Ted przyznał później, że w trakcie ich związku zamordował około 30 ofiar.

 

Bernadetta ukryła ciało swojej siostry w pobliskim lesie Udusiła siostrę, a ciało porzuciła w lesie. Historia polskiej Balladyny

Związek z mordercą. Elizabeth wydała partnera policji

Kobieta z czasem zaczęła podejrzewać, że za liczne morderstwa w okolicy odpowiada jej ukochany. Zgłosiła swoje podejrzenia na policję, dzięki czemu szybciej udało się go schwytać. Związek pary zakończył się wraz z aresztowaniem Teda. Przebywając w więzieniu mężczyzna związał się z inną kobietą, którą wkrótce poślubił. Doczekali się córki. Wyrok na Tedzie Bundym został wykonany w 1989 roku. Elizabeth Kendall i jej córka Molly po latach udzieliły szczerego wywiadu stacji ABC News, w którym opowiedziała o swoich relacjach z mordercą. 

Wciąż nie do końca dociera do mnie, że mężczyzna, którego kochałam i który wydawał się perfekcyjny, był zdolny do tak strasznych rzeczy. Trudno mi to zaakceptować

 - wyznała Elizabeth.

 

wysokie fale i niespokojne morze Jan Heweliusz na dnie Bałtyku. Statek zabrał ze sobą kilkadziesiąt osób

Szczera rozmowa po latach. Elizabeth Kendall opowiedziała o związku z Tedem Bundy

Kobieta nie jest pewna czy Ted darzył ją prawdziwym uczuciem, czy była to tylko manipulacja, jednak wydaje jej się, że ją kochał. 

Ciężko to mówić, ponieważ to brzmi jakby był normalny, ale uważam, że nas kochał. [...] Wkładał dużo energii w to, abyśmy były szczęśliwe. Wydawało się, że postrzegał nas jak rodzinę

Elizabeth była pewna, że kiedyś zostaną małżeństwem, ale seria morderstw, jakiej dopuścił się ukochany przekreśliła te marzenia. Do dziś ma wyrzuty sumienia, że pozwoliła mu opiekować się jej córką.

Więcej o: