Poszła do ślubu z bukietem z cebuli. Panna młoda uznała to za bardziej praktyczne rozwiązanie

Poszła do ślubu z bukietem z cebuli. Na tak nietypowe rozwiązanie wpadła pewna panna młoda. Uznała to za znacznie bardziej praktyczne. Pomyślała, że cebulę można wykorzystać po ślubie. Ten nietypowy pomysł spotkał się z mieszanym odbiorem internautów. Opinie o tym rozwiązaniu są naprawdę różne.

Bukiet panny młodej to jeden z bardzo ważnych elementów ślubu. Zwykle przykłada się wiele uwagi do doboru odpowiednich kwiatów. Jednak pewna panna młoda, zdecydowała się na nietypowe rozwiązanie. Do bukietu użyła cebuli. Uznała, że warzywo będzie znacznie bardziej praktyczne od typowych kwiatów.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

Pewna panna młoda z Filipin zdecydowała się na bukiet z cebuli. Uznała to za bardziej praktyczne

Ślub to wspaniała uroczystość. Towarzyszy jej wiele emocji, zarówno tych radosnych, jak i trudnych. Z tego powodu każdy element nawet ten najmniejszy, jest naprawdę bardzo ważny. Dobór kwiatów do bukietu ślubnego jest istotny dla większości panien młodych. Dla pewnej kobiety z Filipin również było to bardzo ważne zadanie. Postawiła ona na cebulę. To dość nietypowy wybór, jednak jak możemy przeczytać na Twitterze, panna młoda uznała to za znacznie bardziej praktyczne. Stwierdziła, że w odróżnieniu od kwiatów, warzywo można jeszcze po ślubie wykorzystać. W komentarzach pod wpisem na ten temat możemy zobaczyć, dość mieszany odbiór tego rozwiązania. Nie wszystkim internautom przypadło to do gustu.

Ten wybór jest na Filipinach dość luksusowy. Cebula jest tam naprawdę droga

Wybór cebuli do bukietu wzbudził wiele emocji również wśród weselnych gości. Na Filipinach, cebula stała się towarem luksusowym. Na rynku, zaczęło brakować tego produktu. Cena za kilogram tego warzywa w Manili kosztuje 500 pesos, co w przeliczeniu daje ponad 114 złotych. Przewyższa to dzienną płacę minimalną w tym regionie, a nawet cenę za kilogram wołowiny. 

Więcej o: