Niesamowite odkrycie w lesie zaskoczyło leśników. Zdjęcie znaleziska budzi emocje internautów

Niedawno pewne odkrycie w lesie, porządnie zaskoczyło leśników. Choć myśleli, że nic ich już nie zdziwi to, jak sami przyznali na swoich mediach społecznościowych, znów się mylili. Ogłoszenie osobliwego znaleziska wzbudziło spore zainteresowanie i wiele emocji również wśród internautów.

W lesie można znaleźć wiele rzeczy. Leśnicy codziennie znajdują tam śmieci czy też różne cuda natury. Tego jednak nie mogli się spodziewać. Osobliwe odkrycie wzbudza sporo emocji, nawet wśród opiekunów lasu. Ciebie również może to zaskoczyć. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo 30 procent powierzchni kraju poddane ochronie do 2030 roku. Czy unijny cel jest realny?

Nie jest to suszarka do grzybów, a suszarka do ubrań. Suszenie ubrań zimnym powietrzem w lesie to nowy trend

Niedawno polscy leśnicy odnaleźli intrygujący obiekt w jednym z lasów. Była to suszarka na pranie. Co ciekawe, rozwieszono na niej ubrania, które najwyraźniej niedawno wyjęto z pralki. Jak napisała Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu, na swoim profilu w serwisie Facebook, myślano, że leśników nic nie może już zaskoczyć i jak zwykle okazało się to kłamstwem. W poście autorzy podsuwają pomysł, że jest to chyba nowy trend na "wietrzenie ubrań zapachem lasu". Internauci również wyrazili swoje opinie. Znalezisko wzbudziło w nich sporo emocji.

Suszarka na pranie stojąca w lesie to niecodzienny widok. Suszenie prania w nocy, a w dodatku w lesie wzbudza sporo emocji

Internauci również postanowili podzielić się swoją opinią na temat niecodziennego znaleziska. Jak możemy przeczytać pod postem na ten temat, komentujący zaczęli wymyślać slogany reklamujące ten nowy "trend". Pojawiły się takie propozycje jak:

Pranie zróbże przy żubrze

- napisał pan Michał.

Szaty podszytu suszy się w głuszy

- pisze pan Kacper.

Zew natury prosto z lasu, pranie zawsze świeże

- napisała pani Małgorzata.

Pojawiły się jednak również głosy osób, którym nie podoba się robienie sensacji ze znaleziska. Piszą one w komentarzach "zrobili sensacje, żeby tylko zabłysnąć w sieci". Jak się okazuje, nie każdego rozbawiło osobliwe znalezisko. 

Więcej o: