Ile jest miejsc na narodowym? Stadion Narodowy w Warszawie pomieści mieszkańców niejednego miasta

Stadion Narodowy w Warszawie to miejsce, w którym co roku odbywa się mnóstwo meczów, imprez portowych, koncertów oraz innych wydarzeń. Wiele osób zastanawia się, ile osób może pomieścić Stadion Narodowy w Warszawie. Okazuje się, że bez trudu zmieści mieszkańców niejednego średniego miasta.

Stadion Narodowy Warszawa to miejsce, które można nazwać jedną z wizytówek naszej stolicy. To właśnie tam odbywają się największe wydarzenia, imprezy czy mecze piłki nożnej. Kiedy powstał Stadion Narodowy? Wyjaśniamy!

Zobacz wideo Ból głowy PZPN-u przed meczem z Albanią. Znamy kluczowy termin

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Stadion Narodowy Warszawa. Jakie imprezy tu zorganizowano? 

Stadion Narodowy w Warszawie powstał w 2011 roku. PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie. To właśnie Stadion Narodowy jest największym stadionem w Polsce. Łatwo więc odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie w Warszawie odbywa się najwięcej koncertów i innych dużych imprez masowych. PGE Narodowy został wybudowany ponad 10 lat temu na turniej  Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. 

Stadion Narodowy, miejsca dla odwiedzających. Ile osób pomieści PGE Narodowy

Wiele osób zastanawia się, ile miejsc ma Stadion Narodowy. Koncerty zagranicznych gwiazd zawsze przyciągają tłumy, więc ludzie chcą być pewni, że uda im się zakupić bilet i m.in. dlatego sprawdzają, ile osób pomieści PGE Narodowy. Jak można wyczytać na stronie pgenarodowy.pl Stadion w Warszawie ma aż  58 tysięcy miejsc dla kibiców, w tym 111 dla osób niepełnosprawnych. Stadion posiada również parking podziemny dla samochodów o łącznej liczbie miejsc 1765

Stadion Narodowy koncerty. Kto zagra w najbliższym czasie?

Stadion Narodowy Warszawa to miejsce, na którym odbywają się największe koncerty znanych gwiazd. W ostatnich dniach ogłoszono jeden z bardziej wyczekiwanych koncertów słynnej piosenkarki, a dokładnie Beyonce. Koncert Beyonce odbędzie się na PGE Narodowym już 27 czerwca. Na Stadionie Narodowym grywały również takie gwiazdy jak np. Ed Sheeran, The Rolling Stones czy Depeche Mode.

Więcej o: