Twierdzi, że jest Madeleine McCann i ma dowody, które to potwierdzą. Żąda wykonania testów DNA

Tragedia czterolatki wstrząsnęła kilkanaście lat temu światem. Do dziś nie odnaleziono dziewczynki. Wiele osób podawało się za zaginioną. Niedawno jednak pewna Polka również zaczęła twierdzić, że jest Madeleine. Dziewczyna żąda nawet testów DNA. Czy Madeleine McCann wreszcie się znalazła?

Tragedia porwanej Madeleine McCann powoduje, że wiele osób zaczyna zadawać pytania i rozważać, gdzie może znajdować się dziewczynka. Do dziś niestety nie udało się ustalić, co dokładnie się z nią stało. Niedawno jednak pewna Polka ogłosiła, że to właśnie ona może być niegdyś porwaną Madeleine McCann. Czy sprawa wreszcie zostanie rozwiązana?

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kryminalne (i tragiczne) historie, które natchnęły reżyserów [Popkultura]

Tragedia czteroletniej Madeleine ciągnie się po dziś dzień. Dziewczynka miałaby teraz 19 lat

Kilkanaście lat temu, pewna angielska rodzina wybrała się na wakacje do Portugalii. Nie wiedzieli jeszcze, że będą to ich najgorsze wakacje w życiu. Pewnego dnia wakacji, rodzice małej Madeleine McCann, postanowili pójść na obiad bez obecności dzieci. Niestety ta decyzja poniosła za sobą poważne konsekwencje. To właśnie w trakcie posiłku czteroletnia wówczas dziewczynka została uprowadzona z pokoju hotelowego. Do dziś sprawa pozostaje nierozwiązana, a sprawca nieznany. Niedawno jednak pojawiła się nowa informacja o dziewczynce. Czy to promyk nadziei w sprawie? 

Polka twierdzi, że jest uprowadzoną przed laty Madeleine McCann. Opowiada o  tym na Instagramie

Julia Faustyna podaje się za zaginioną niegdyś Madeleine McCann. Dziewczyna na swoim Instagramie @iammadeleinemccan wskazuje na wiele podobieństw w wyglądzie pomiędzy sobą a zaginioną. Między innymi pokazała charakterystyczną chorobę oka oraz pieprzyk. Dziewczyna żąda testów DNA. 

 

Julia Faustyna żąda testów DNA. Chce skontaktować się z rodzicami zaginionej Madeleine McCann

Julia twierdzi, że nie pamięta zbyt dobrze swojego dzieciństwa. To również z tego powodu zaczęła podejrzewać, że może być zaginioną dziewczynką. Udało jej się skontaktować z kuzynem Madeleine McCann. Miała nadzieję, że dzięki niemu uda jej się skontaktować z rodzicami ofiary i przeprowadzić testy DNA. Jak się okazało, marzenie dziewczyny doszło do skutku i jak podaje portal birminghammail.co.uk, rodzina zaginionej zgodziła się na sprawdzian. 

Więcej o: