Więcej o:

kryminał

 • Dobry kryminał - top 3 książki, od których ciężko się oderwać

  Najlepsze kryminały - ranking TOP3 Bestsellery z gatunku "kryminał" to pozycje, które sprzedają się w milionach egzemplarzy. Obok książek najbardziej znanych autorów takich jak Jo Nesb? czy Harlan Coben, w ostatnich latach popularne były też powieści innych pisarzy. Top3 książki, od

 • Kryminał. Emerytka na tropie

  Nie znam całej krakowskiej produkcji kryminalnej, ale autorzy tych książek, na które trafiałam, starali się prowadzić gry z konwencją, bawić erudycją i puszczać oko do czytelników. Bywało to niestrawne, jak w "Sprawie Badeni" Krzysztofa Maćkowskiego, bądź na dłuższą metę nużące, jak w "Kroke"

 • Kryminały, po których nie zaśniesz szybko. Polecamy nowości

  : Ta pani kryminolog kusi - oboje lubimy takie niejednoznaczne postaci. Marta: Myślę, że spodobałaby się wam także książka "Morderstwo nie jest takie proste. Agatha Christie między kryminałem a true crime" Carli Valentine (SQN). Ona postanowiła być patolożką w wieku ośmiu lat dzięki powieściom Agathy Christie

 • Zabójczo dobre kryminały. Te przeczytaliśmy latem

  Ryszard Kozik: Moim rytuałem wakacyjnym stała się lektura kolejnych tomów kryminałów Donny Leon i Andrei Camilleriego, które wydawnictwo Noir sur Blanc zawsze w tym okresie wypuszcza. Kryminałów Leon nie czytam wcale ze względu na wątki kryminalne. Doceniam je, ale głównie jako element obyczajowej

 • Wyprzedaż książek! Mroczne kryminały i thrillery teraz nawet o 25% taniej

  , jak i te internetowe, dlatego nawet jeśli nie mamy czasu czy ochoty na jeżdżenie po sklepach, bez problemu możemy zaopatrzyć się w wiele książek w niezwykle okazyjnych cenach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd 15 kryminałów oraz thrillerów najbardziej znanych autorów, które teraz kupicie

Wypowiedzi na forum o:

kryminał

 • Kryminały i sensacje autorów Japońskich

  Ostatnio czytam książki inne niż kryminały. Podobają mi się te napisane przez autorów Japońskich. Może podpowiecie jakieś tytuły kryminałów napisanych właśnie przez autorów z Japonii.

 • Kryminał w Warszawie-książki

  Witam e-mamy! czy możecie polecić kryminał którego akcja dzieje się w Warszawie? Pytam dla męża ?. Lubi czytać książki, których akcja dzieje się właśnie w tym mieście, bo tam się wychował i całe dorosłe życie przemieszkał. Dziękuję za polecajki!

 • Kryminał dla 12- latki

  Dziewczyny, możecie polecić fajną książkę - kryminał dla 12 latki? Dziewczynka lubi czytać i zażyczyła sobie na urodziny... -- Broń się uśmiechem, atakuj ciszą, zabijaj obojętnością.

 • Re: Kryminał w Warszawie-książki

  Dla męża musi być Warszawa, a dla mnie dobry kryminał ?

 • Re: Kryminał w Warszawie-książki

  "Zły" Tyrmanda:) a oprócz klasyki cykle Konatkowskiego, Chmielarza, Miłoszewskiego, Czubaja, dużo jest kryminałów osadzonych w Warszawie.

 • Re: Kryminał w Warszawie-książki

  A warunkiem jest Warszawa? Czy ogólnie chcesz dobre kryminały? -- Kocynder - w gwarze śląskiej słowo określa sytuację ciężką do ogarnięcia, którą ciężko unieść - a wszyscy myślą, ze to coś od "kotka"... 3:-)

 • Re: Kryminał w Warszawie-książki

  Może nie do końca typowe kryminały ale z pewnością dobre książki z Warszawą w tle: Różowe kartoteki Mikołaja Milcke Ślepną od świateł Jakub Żulczyka -- ***** *** Forum emama. kropkacom:" Nadstaw drugi policzek" Katoliczka nutella_fan :"Spierdlaj suko"

 • Re: Kryminał dla 12- latki

  Mnie się bardzo podobały w podstawówce kryminały Joe Alexa, no i oczywiście zbiór opowiadań o Sherlocku Holmesie.

 • Re: Kryminał dla 12- latki

  Mi w tym wieku bardzo podobał się "Szatan z siódmej klasy". Tylko to nie kryminał, bardziej detektywistyczne. I klasyk, Sherlock Holmes, do czasu odkrycia schematu ;)

 • Re: Kryminał dla 12- latki

  Może Joanny Chmielewskiej z serii z Janeczką, Pawełkiem i psem Chabrem np. Nawiedzony dom. Jest kryminał, jest dobry humor i nie jest za bardzo strasznie :)