Dodaj odrobinę tego produktu, a twoje rzęsy będą długie i gęste. Ten trik podbija internet!

Rzęsy mogą być dla nas nie lada wyzwaniem do pomalowania. Albo mamy je za krótkie, albo za rzadkie. Często też nie mamy pojęcia jak eksploatować tuszem, by cieszył nas na dłużej! Sprawdź kilka prostych trików, jakie podpowiada nam znana influencerka makijażowa.

Długie i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Oczywiście w osiągnięciu tego celu pomoże nam wydłużająco-pogrubiający tusz, ale czasami nawet jego "magiczne moce" nie gwarantują pożądanego efektu. Karolina z kanału @Viva_a_viva przedstawiła swój sposób na pokonanie tego problemu - i wszystko wskazuje na to, że jest niezawodny.  

Zobacz wideo Peeling szczotką na sucho. O czym trzeba pamiętać?

Więcej filmów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak malować rzęsy? Niezawodny trik influencerki 

Rzęsy są ozdobą naszej twarzy. Niestety nie często natura bywa taka hojna, by nas wszystkich obdarowywać tym, czego byśmy chcieli. Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie istnieją na to różne metody i sposoby. Dlatego jedna z youtuberek przedstawia kilka prostych sposobów, by pomalować nasze rzęsy tak, by mieć efekt WOW. 

Wydłużanie rzęs tuszem. Youtuberka wymienia podstawowe

Nakładaj wiele cienkich warstw, zamiast jednej grubej


- mówi w swoim filmie Viva a viva. 

Według influencerki to jest najczęściej popełniany błąd przy malowaniu rzęs. Tłumaczy także, że jeśli nałożymy grubą warstwę tuszu, to pokleimy sobie rzęsy. Kolejnym ważnym elementem jest strona szczoteczki, którą malujemy!.Oczywiście zależy to od tuszu, jaki mamy w posiadaniu. Dzięki temu nie uzyskamy obciążonych rzęs. 

Puder na długie rzęsy. Dodaj odrobinę na rzęsy, a efekt cię zaskoczy

Influencerka mówi, że sama stosuje od czasu do czasu ten trick! Mianowicie chodzi tu o to, by po pierwszej nałożonej niewielkiej warstwie tuszu nałożyć malutkim pędzelkiem odrobinę pudru transparentnego! 

"Niektórzy twierdzą, że ten trick dodaje rzęsą nawet trzykrotnej objętości" 

- mówi influencerka. 

Jak uratować tusz do rzęs, który został po użyciu otwarty, przez co wysechł? Influencerka podpowiada, że jest na to sposób. Wystarczy wlać kilka kropel do oczu do naszego wyschniętego tuszu do rzęs, po czym potrząsnąć i influencerka zapewnia, że po tym nasz tusz do rzęs będzie jak nowy! 

 
Więcej o: