Znamy triki stewardess na przetrwanie lotów. Jeśli często latasz, ta wiedza może być dla ciebie ważna

Często latasz samolotami? Koniecznie musisz to wiedzieć! Stewardesy zdradziły kilka trików, dzięki którym lot będzie znacznie łatwiejszy do zniesienia. Jeśli więc do tej pory przebywanie w samolocie było dla ciebie utrapieniem, koniecznie dowiedz się, co możesz zrobić, aby uprzyjemnić sobie lot.

Jeśli jesteś osobą, która często lata to koniecznie dowiedz się jak przetrwać lot, aby był on spokojny i przyjemny. Znamy kilka trików, które stosują stewardesy! 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Pamiętaj o "jet lagu". Przygotuj się na to wcześniej

Choć nie jest to porada bezpośrednio na sam lot, to jednak jeśli będziesz latać do odległych krajów na dość krótki czas to warto o tym pamiętać. "Jet lag" może skutecznie zniszczyć ci urlop lub utrudnić pracę. Kilka dni przed zaplanowaną podróżą spróbuj przestawić swój rytm snu, w taki sposób, aby pasował do strefy czasowej, do której lecisz. Stopniowe przyzwyczajanie się jest znacznie lepsze dla twojego organizmu.

Nie przesadzaj z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wiele rzeczy wcale nie jest potrzebnych

Wielu osobom zdarza się przeładować bagaż podręczny. Nawet jeśli lot jest długi jedna książka i biblioteka z muzyką w zupełności wystarczą! Pamiętaj, że wiele rzeczy da się dostać w samym samolocie i na lotnisku. Nie warto więc przeładowywać swojego plecaka, ponieważ im więcej zapakujesz, tym bardziej będzie ci to przeszkadzać. Ciężar i objętość torby mają znaczenie w trakcie lotu. 

Masz słuchawki z redukcją szumów? Dzięki temu będzie łatwiej znosić hałas maszyny

Słuchawki z redukcją szumów potrafią być zbawienne w samolocie. Maszyna wydaje wiele dźwięków, które nie sprzyjają zapadaniu w sen. Co więcej, również na samym pokładzie, czasem może być głośno za sprawą dzieci lub po prostu rozmów pasażerów. Jeśli więc posiadasz słuchawki z redukcją szumów, koniecznie weź je ze sobą i zadbaj o to, aby o nich nie zapomnieć.

Więcej o: