Co zrobiła "Najbardziej wredna matka na Ziemi"?

Matka z Iowa w USA sprzedała samochód syna, bo znalazła w nim alkohol. O wszystkim napisała w prasowym ogłoszeniu. Podpisała się "Najbardziej wredna matka na Ziemi." Matki, nie czytajcie tego tekstu! 

"Bardzo niefajni rodzice, którzy najwyraźniej nie kochają swojego 19-letniego syna, sprzedają jego samochód. Właściciel jeździł nim tylko przez trzy tygodnie, kiedy jego sfrustrowana matka znalazła w środku napoczętą butelkę alkoholu. Cena samochodu - 3700 dolarów. Telefon...., prosić najbardziej wredną matkę na Ziemi" - ogłoszenie o takiej treści Jane Hambleton zamieściła w lokalnej gazecie "The Des Moines Register".

Chętnych było bardzo wielu. Do pani Hambelton zadzwoniło już prawie 100 osób - zainteresowanych kupnem samochodu albo chcących jedynie pogratulować pomysłu. - Ogłoszenie kosztowało fortunę, ale wiecie co? Musiałam powiedzieć ludziom, o co chodziło. Chciałam, żeby wiedzieli, że sprzedaję ten wóz tylko dlatego, że mój syn jest kretynem - wyjaśnia "wredna matka".

- To wspaniałe! Ludzie dzwonią i gratulują. Jeszcze nikt mnie nie skrytykował - dodaje Hambelton. Syn nie jest zachwycony. - Jest bardzo, bardzo nieszczęśliwy - wyjaśnia matka i dodaje, że gdy kupiła samochód, ustaliła z synem dwie zasady. "Zawsze go zamykaj" i "Nigdy nie pij, kiedy jedziesz".

Hambelton junior nie będzie miał szans na poprawę. Samochód już się sprzedał. Ogłoszenie będzie ukazywało się jeszcze przez tydzień.

Więcej o: