Nie wracajcie z ferii! A pani Agnieszka oddała 20 tys...

Kolorowa Alternatywa odc. 22

- Nie wracajcie z ferii! - taki apel do "tysięcy warszawiaków, którzy pozostają na zimowym urlopie" wystosował "Fakt ". Co jest tak dobrego w feriach zimowych? Brak korków! Zakorkowana Warszawa od kilkunastu dni stała się przyjazna dla kierowców nawet w godzinach szczytu. Niestety, mamy złe wieści - ferie w końcu się skończą i na ulice stolicy wrócą tradycyjne korki.

Obie nasze ulubione gazety piszą o pani Agnieszce z Ratowic, która na chodniku znalazła kopertę z 20 tysiącami dolarów i uczciwie oddała ją na policję. Sama jest bezrobotna, lecz ma żelazną zasadę: "Cudzą własność trzeba oddawać". Podobno policjant, który odebrał pieniądze na ich widok "zaniemówił" i przyznał, że "takie uczciwie postępowanie go zaskoczyło". 

Czasem informacje ukryte na dole strony w malutkiej ramce są ciekawsze od tych na całe strony. Z litości zostawimy w spokoju Marcinkiewicza , który "boi się spojrzeć dzieciom w oczy" a zajmiemy się rabusiami opisanymi przez "Fakt" . 71-latkowi ukradziono "wielki gąsior z winem domowej roboty". Nie będzie mógł spróbować swojego wina - pomimo obławy rabusie pozostają nieujęci.

POSTAĆ DNIA:

Zdecydowanie pani Agnieszka, która oddała znalezione 20 tys. dolarów. Jesteśmy pełni podziwu.

WYDARZENIE DNIA:

Kolorado fot. za 'Super Express'Kolorado fot. za "Super Express" Kolorado fot. za "Super Express"

"Super Express" : "Makabra w czerwonym kanionie w Kolorado" - samochód Daniela Lyonsa stoczył się 30 metrów w przepaść i zawisł na wystającej skale. Amerykanin musiał balansować w aucie, aby utrzymać równowagę pojazdu. Na szczęście policja przyjechała szybko i uratowała kierowcę.

CYTAT DNIA:

"Ministrowie targują się jak przekupy" - w "Fakcie" przeczytamy, że ministrowie "robią co mogą, aby cięcia wydatków jak najmniej dotknęły ich urzędy". Odkładając spory polityczne na bok, najbardziej w tym cytacie podoba nam się słowo "przekupy" - myślicie, że pasuje do naszych ministrów?

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: