Śmieszne memy na dzień dobry. 10 zdjęć, dzięki którym rozpoczniesz poranek z uśmiechem

Weekendowe poranki nie zawsze bywają przyjemne. Mimo wolnego czasu wczesna pobudka i hałasy potrafią skutecznie popsuć nastrój, nawet zanim podniesiesz się z łóżka. Przygotowaliśmy śmieszne memy na dzień dobry, które pozwolą z uśmiechem rozpocząć nową dobę.

Radosne rozpoczęcie poranka bywa trudne, jeśli z tyłu głowy dręczy myśl, że niebawem trzeba podnieść się z łóżka i nie można wykorzystać dnia tak, jak ma się na to ochotę. Przygotowaliśmy 10 memów, które poprawią humor podczas picia porannej kawy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kawa to idealne rozpoczęcie poranka? Spraw, by była jeszcze przyjemniejsza dzięki pysznym syropom

Śmieszne memy na dzień dobry. Perełki, które rozbawią każdego

Poranna pobudka może być przykrym doświadczeniem, zwłaszcza gdy ze snu wyrywają nas znienawidzone dźwięki budzika. Zdarza się, że choć ciało już się obudziło, to umysł nadal krąży gdzieś między jawą a rzeczywistością i marzy, by powrócić do ciepłego łóżka i pogrążyć się w marzeniach. Uczucie znają dobrze właściciele psów, których mimo niepogody czeka spacer z czworonogiem, bo ten już od samego rana czeka przy drzwiach.

Memy na dobry początek dnia. Dzięki nim z uśmiechem wkroczysz w nowy dzień

Ten, kto nigdy nie założył sobie, że wstanie kolejnego dnia wcześniej, żeby zrobić coś, na co szkoda mu było wcześniej czasu, może pierwszy rzucić kamieniem. Takie założenia to częsty zwyczaj, który niestety w wielu przypadkach kończy się fiaskiem, bo mimo budzika czy wcześniejszej pobudki z innego powodu ani myślimy, by porzucić te dodatkowe 5 minut wylegiwania się na rzecz obowiązków.

Fajne memy na dzień dobry. Oprócz picia kawy rozbudź się przeglądając zabawne obrazki

Najgorsze, co może nas spotkać o poranku, to niespodziewana pobudka, zwłaszcza w dniu, w którym mamy możliwość dłuższego wypoczynku. Zna to wielu mieszkańców bloków, których niektórzy sąsiedzi za nic mają to, że w niedzielę o 6 rano dobrze jest wypocząć, zamiast wywiercać wiertarką dziurę w ścianie na powieszenie obrazka. We wczesnym wstawaniu nie pomaga też jesienna i zimowa aura, która zniechęca do jakichkolwiek działań.

Więcej o: