Modne fryzury 2023: Cool Gril Coop to wiosenne odświeżenie, które odmładza i wyszczupla optycznie twarz

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? To najlepszy moment! Nowy trend Cool Gril Coop podbija serca celebrytów. Fryzura jest funkcjonalna i wprowadza rewolucję w świecie mody. Do tej pory królował zupełnie inny wizerunek. Teraz jednak na okładkach magazynów rzadko go już zobaczysz.

Zbliża się wiosna i dla wielu osób zwykle jest to najlepszy moment na zmianę wizerunku. Mamy podpowiedź, jaka fryzura będzie w tym sezonie najmodniejsza. Może cię to zdziwić, ale długość włosów nie będzie zbyt długa. 

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Modne fryzury krótkie na wiosnę 2023: Cool Girl Coop w stylu Kristen Stewart

Jak czytamy na portalu glamourmagazine.co.uk, w tym sezonie będą królować krótkie fryzury. Co więcej, według słynnego stylisty fryzur Adir Abergel, modny będzie przede wszystkim "Cool Gril Coop", który stał się nową definicją włosów "na chłopczycę". To dość spora rewolucja, ponieważ zazwyczaj na okładkach magazynów modowych królowały długie pięknie ułożone włosy - dziś jest zupełnie inaczej. Warto zaznaczyć przy tym, że coraz większa liczba celebrytów decyduje się na taki wizerunek. Dobrym przykładem jest chociażby Kristen Stewart

Kristen Stewart jest jedną z moich najlepszych klientek, ponieważ wydaje się nieustraszona w swoim podejściu do stylu. Uwielbia eksperymentować z różnymi fryzurami. Zasadniczo można powiedzieć, że to kameleon w krótkich włosach, który uwielbia swoje nowe wcielenia

-opowiada Adir Abergel w rozmowie z "Glamour UK".

 

Kobieta robiąca makijaż - zdjęcie ilustracyjne Jak utrwalić makijaż? Przestrzegaj tych zasad, a przetrwa cały dzień

Fryzury na wiosnę 2023. Postaw na indywidualność 

Pod względem trendów 2023 rok wydaje się zupełnie inny niż poprzednie. Trudno szukać konkretnych koloryzacji, stylizacji czy cięć, które możemy nazwać najmodniejszymi. Tym razem stawiamy na takie fryzury, które z naszej perspektywy są wygodne funkcjonalne i dopasowane do tego, jacy jesteśmy. A w kwestii fryzjera?  Powiedzmy styliście, czego oczekujemy, pokazujmy inspiracje, rozmawiajmy z nim i szukajmy rozwiązań, które dobrze skomponują się z rysami twarzy. Dobry specjalista zawsze doradzić nam, w jak przyciąć włosy, by uwydatnić atuty i zakryć ewentualne niedoskonałości. Na przykład, jeśli posiadasz delikatne rysy twarzy, to bardzo krótka fryzura może sprawdzić się najlepiej. Natomiast jeśli masz wydatne czoło, to może warto postawić na grzywkę. Pamiętajmy jednak: eksperymenty nie są złe.

Więcej o: