Idzie nowe😁 Nowa Fala to Senyszyn to ugrupowanie, które wywodzi się z ruchu społeczno-politycznego „Czerwone Korale Senyszyn”. W skład grona założycielskiego Nowej Fali weszło pięć osób: była posłanka SLD prof. Joanna Senyszyn, Piotr Bakun – związany dotąd z ruchem Bezpartyjnych, Włodzimierz
To nie wątek o urlopie 🙂 Fryzjerka zrobiła mi takie fale. Jak łatwo zrobić sobie samej takie w domu?
Struktura fali elektromagnetycznej (EM) jest fascynująca, ponieważ jest to układ „samonapędzający się”. Zgodnie z równaniami Maxwella, fala ta nie potrzebuje żadnego ośrodka (jak powietrze czy woda), aby się przemieszczać – może podróżować przez idealną próżnię kosmiczną. Oto kluczowe elementy jej
Czy to fala, czy bałwany? Najsłynniejszy teoretyk populizmu o tym, co może zatrzymać prawicowy zwrot w demokracjach Jakub Majmurek „Sytuację w USA często porównuje się do tej na Węgrzech czy w Polsce pod rządami PiS. Te państwa Unii Europejskiej musiały się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami” –
Eksperyment który zamienił licealna klasę w faszystowska strukturę. Mam jednak pytanie. Na czym polegała wcześniejsza liberalna wolność? Kogo mniemanie jest atrakcyjniejsze ten jest gwiazdą grupy? Tak samo chodzili do szkoły. Skąd jest atrakcyjność tego co się stało w trzeciej fali? Bo stworzyli to
Witam! Jeżeli stosujecie fale Ellitta, to na jakich interwałach najlepiej Wam się sprawdzają. Wiem,że można na wszystkich,ale z własnego doświadczenia, którymi najczęściej w swoich analizach się podpieracie. ... właściwie fale to temat rzeka... Pozdrawiam!
tamci dostali więcej. Ps. jak na razie to wychowywane tak, aby najmłodsze nigdy tak nie powiedziało. Ale różnie to bywa ;-) Ale..., na fali wątków, jak obdarowałybyście takie dorosłe dzieci w tej sytuacji? po równo czy jednak nie (uwzględniając poniesione koszty na leczenie). Ja skłaniam się do
Każdego roku około 600 rolników odbiera sobie życie, a kolejne 300–350 przypadków dotyczy członków rodzin żyjących w gospodarstwach rolnych. Jest to niemal tysiąc istnień ludzkich rocznie ja wiem, że ematka to ma w poważaniu, ale może któraś z was zastanowi się, że prawdziwe problemy są zupełnie
Korzystając z fali przypomnę się. Pamiętacie mój projekt? A co do nazw pomieszczeń, przyznaję się bez bicia - program jest po francusku. Równie dobrze mógłby być w języku suahili. Nazwy wybrałem więc przypadkowo. -- andallthat_jazz napisała: > Nie musza. To bylo przemyslenie, ze w sumie wszystko
Jesssssoooooosie, jak mnie to bolał falą....uciekałam z gabinetu. Później musiałam brać leki na uspokojenie i p.bólowe żeby przetrwać :((. Płakałam z bólu przy najniższej częstotliwości fali. Jesteś pewna, że tego chcesz?