Więcej o:

filip chajzer

Wypowiedzi na forum o:

filip chajzer

 • Filip Chajzer sprzedaje dom

  Podoba mi się. I ten ogród zimowy! Trochę pewnie trzeba wydać na ogrzewanie tych wysokich pomieszczeń ale jak ma się 7 i pół bańki to i na ogrzewanie się ma. No i ponoć blisko infrastruktury, szkoły, przedszkola itp to się ematka nie przyczepi że na zadupiu.

 • Re: Filip Chajzer sprzedaje dom

  Mnie bardziej urzekły śródtytuły, w których trudno się doliczyć bohaterów dramatu :) 'Niedługo po tym, gdy wyszedł na jaw nowy romans prezentera, Filip Chajzer postanowił się wynieść z domu' 'Po rozstaniu z Małgorzatą Walczak, rodzice Aleksandra postanowili wystawić luksusową willę na sprzedaż'

 • Filip Chajzer o pieniądzach

  Obejrzałam przez przypadek i popakałam się przy końcu. Żona - blondyna, próżne babsko. Chajzera uwielbiam, mimo, że jak zaczął pojawiać się w TV pomyślałam, że to kolejny synalek znanego tatusia.

 • Filip Chajzer udał się na ulice Warszawy

  Filip Chajzer udał się na ulice Warszawy i w okolicy Uniwersytetu Warszawskiego zapytał młodych ludzi, co oznacza symbol, który niegdysiejszy pisarz, Michał Witkowski a obecnie upadły celebryta, miał niedawno na czapce. Dla przypomnienia był to symbol SS. Zbrodniczej formacji wojskowej, która min.