-
Jesteście uzależnione? Musicie się napić codziennie? Co robicie na wakacjach, gdy nie ma ciągłego dostępu do herbaty?
-
Zielona herbata a ból stawów Jednym z nich jest zielona herbata, bogata w polifenole, w tym katechiny. Związki te są badane pod kątem wpływu na procesy zapalne i stres oksydacyjny, które mogą nasilać dolegliwości ze strony stawów. W jednym z badań klinicznych sprawdzano działanie ekstraktu z
-
Miałam ze 200g czarnej herbaty z jakimiś dodatkami, bardzo niedobra, więc nie pita i na pewno przeterminowana kilka razy. Bardzo nie lubię wyrzucać, więc zaparzyłam wszystko w garnku, przecedziłam do wanny, dodałam kubek soli borowinowej i czuję się jak w spa;-) Co dobrego zrobi herbata skórze? Będę
-
Zielona herbata jest ceniona za swoje wszechstronne właściwości prozdrowotne. Dzięki zawartości kofeiny i L-teaniny może delikatnie pobudzać i poprawiać koncentrację. Regularne jej picie wiąże się także z lepszą kontrolą poziomu cukru we krwi, co może mieć znaczenie w profilaktyce cukrzycy typu 2.
-
Hab einen Volltreffer gelandet. 28 lat, slodki, wysokolibidowy i wysokoerotyczny (wszystko mnie boli). A wszystko przez to, ze zaparzyłam dwie herbaty w filizankach po powrocie z plaży i usiadłam,na balkonie. Ale jak tak popatrzyłam,na te herbaty, to pomyślałam, ze po co mają sie na,mnie sama
-
Zielona herbata Mieszkańcy Chin od lat stosowali zieloną herbatę na wiele bolączek. Wykorzystywano ją m.in. do łagodzenia dolegliwości ze strony układu pokarmowego, czy leczenia bólu głowy. Mimo że badania naukowe potwierdziły korzyści płynące z działania zielonej herbaty znacznie później, to
-
Jestem uzależniona. Muszę się napić czarnej herbaty. W pracy herbatę można zalać tylko wodą z ekspresu do kawy, więc zabieram z domu herbatę w termosie. Na dłuższe wyjazdy pakuję mały czajnik i herbatę, a często też kubek. Woda musi być porządnie zagotowana w czajniku, a herbata zalana w dużym
-
To ty napisałaś, że herbata w termosie staje się zbutwiała. Stąd mój wniosek, że masz zapleśniały termos. Moja herbata nie staje się zbutwiała. Owszem smak się zmienia, ale zwyczajnie w pracy nie mam innej możliwości, więc zadowalam się herbatą z termosu. Dlatego pisanie o celebrowaniu picia herbaty
-
Piję tylko herbatę, sporadycznie soki o colę. NIGDY nie piję kawy i nie piję wody zwykłej i gazowanej. Po wodzie mam problemy żołądkowe kończące się źle :P Czyli codziennie 6-7 herbat co najmniej. Tylko sypane, kupuję w sklepie z herbatami. Na wakacjach zawsze gdzieś herbatę dostanę, przynajmniej w
-
Tak, jestem uzależniona, i tak, piję na wakacjach herbatę. Im goręcej, tym herbata lepiej zaspokaja pragnienie.