Więcej o:

ikea

Wypowiedzi na forum o:

ikea

 • Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  Kiedy kilka lat temu urządzaliśmy kuchnię z IKEA, wszystkie sprzęty AGD też kupiliśmy w tym sklepie (działają bez zarzutu, jesteśmy zadowoleni). Tym razem wiele rzeczy nam się nie podoba, a i ceny są chore, więc postanowiliśmy kupić sprzęty w innych sklepach. Na co zwrócić uwagę, by nie było skuchy?

 • Re: Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  Ja kupiłam zmywarkę w IKEA (do kuchni nieIkea) bo miała najlepszą cenę + najdłuższa gwarancję. -- Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.

 • Ikea posciel

  Czy mając koldry, poduszki z ikea dokupie ten rozmiar poscieli gdzies poza ikea? Czy jestem juz skazana na nich ? :) Jakas inna firma produkuje w tym rozmiarze?

 • Re: Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  Ok, porównam ceny, ale rzeczywiście moze okazać się, że kupno ikeowskich sprzętów jednak się opłaca, skoro za montaż każdego sprzętu spoza IKEA trzeba dopłacać.

 • Re: Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  To ja jeszcze dodam, że firmę montującą możesz znaleźć spoza Ikea. Wychodzi dużo taniej (ja zaoszczędziłam 1500zł). -- Rudy to nie kolor, rudy to charakter!

 • Re: Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  Zwróć uwagę na zmywarkę - trzeba coś tam dokupić (jakieś szyny, czy coś). A i montaż przez monterów IKEA będzie droższy. Sprawdź czy nie wyszłoby taniej kupić ichniejszego sprzętu.

 • Re: Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  Tylko wymiary - w sklepie powinni dać ci broszurę z wymiarami sprzętów + innymi informacjami typu gdzie gniazdka itd. Jedynie zmywarkę najlepiej kupić z zawiasami ślizgowymi - jak nie to trzeba kupić 'przejściówkę' w IKEA. -- - What if people try to corroborate all this information? - Don't worry.

 • Re: Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  Przepraszam ze sie podczepie pod watek, ale moze ktos mi odpowie- dlaczego okapy ikea sa takie drogie? W uk sa po 300- 400 f. Czy jest cos, co decyduje o ich jakosci? Sa wyjatkowei drogie czy zwyczajnie drogie? -- Porada dnia z magazynu dla kobiet: "Upewnij się, że wibrator i paralizator mają różne

 • Re: Sprzęty AGD nie z IKEA do kuchni IKEA

  Kup zmywarkę IKEA i nie tylko o zawiasy chodzi. To jest po prostu bardzo dobry sprzęt i super wykonany. Mam od niedawna co prawda, ale co ktoś przyjdzie oglądać mieszkanie to się właśnie tą zmywarką interesuje i dopytuje. Za montaż każdego sprzętu nie od nich płacisz ( chyba 100 zł). Tak samo za

 • Sofa Ikea Vimle

  Szukam opinii o sofie Vimle- konkretnie o modelu z funkcją spania. Wiem, że rozkłada się inaczej niż większość tego typu mebli i ma prawdziwy materac, ale czy to się w ogóle sprawdza? Czy ten materac jest w miarę wygodny, a całość stabilna? W necie nic konkretnego nie mogę znaleźć, Ikea wciąż