Dziś w centrum wsi 5 jeleni wybiegło z lasu wprost na drogę.
Daniel a sarna i jeleń – podstawowe różnice Choć wszystkie trzy są jeleniowatymi, różnią się wyglądem, zachowaniem i siedliskami. Sarna (Capreolus capreolus) jest najmniejsza z trzech – osiąga mniejsze rozmiary ciała i masę, a jej ubarwienie jest bardziej jednolite. Daniel plasuje się między sarną a
> Na jelenie czy na jeleni? stefcia lubi „na jelenia”
nousecomplaining napisał(a): > > Na jelenie czy na jeleni? > stefcia lubi „na jelenia” Jeleni tu nie brakuje na auto moto.
Mało znana choroba jeleni, określana potocznie jako "choroba jeleni zombie", ponownie wzbudza obawy ekspertów ds. dzikiej przyrody. Niedawno funkcjonariusze po raz kolejny znaleźli zarażone zwierzę -- Bywam w ...
qqbek napisał: > xstefciax napisała: > > > To były jelenie. > > Tylko 5? > 15, 20, 30... ale tylko 5? > Boże człowieku. Są liczne stada. Co ty porównujesz miasto do wioski. Może u ciebie tylko dziki. Dzik jest dziki i ma kły. A jelenia wiedziałeś jak kupowałeś samochód.
pierwszapanitodd napisał(a): > engine8t napisał: > > > Czyli jeleni nie trzeba szukac? > To zalezy: czy po polsku, czy po czesku :P Czeskie Jelenie na polskich drogch?
Łosie, jelenie i dziki mam na co dzień -dlatego na najmniej uczęszczany, lesnych drogach jeżdzę max 75 km/godz. 2 jelenie trafiłem i 2 wózki zniszczyłem- ale wyskoczyły z rowu przy drodze. Do lasu mam 300m. Nie wolno jeżdzić szybciej- bo sie nie zatrzymasz-jak zwierz wyskoczy .A zimą na śniegu to
bolo2002 napisał: > Łosie, jelenie i dziki mam na co dzień -dlatego na najmniej uczęszczany, les > nych drogach jeżdzę max 75 km/godz. 2 jelenie trafiłem i 2 wózki zniszczyłem- a > le wyskoczyły z rowu przy drodze. Do lasu mam 300m. Nie wolno jeżdzić szybciej- > bo sie nie zatrzymasz-jak zwierz
engine8t napisał: > Czyli jeleni nie trzeba szukac? To zalezy: czy po polsku, czy po czesku :P