kaktusy

Więcej o:

kaktusy

Wypowiedzi na forum o:

kaktusy

 • kaktusy

  Wieloletnia ikebana z kaktusami. Długość doniczki plastikowej ok. 30 cm, wysokość najwyższego kaktusa ok. 20 cm. Kwitnie każdego roku na biało-seledynowo. Jestem związana z nimi sentymentalnie, ale z powodu przeprowadzki muszę się ich pozbyć. Zapraszam miłośników kaktusów (i nie tylko!) do kupna!!

 • Kaktus

  Dostałam w "spadku" kilka kwiatów. a w tym jednego kaktusa. Kiedyś miałam już kaktusa i go zamęczyłam. Z tym tez jakoś sobie nie radzę. Był normalnym zielonym kaktusem - o takim: A teraz zrobił się żółty, skurczył się i mam wrażenie, że już nie żyje. Wygląda tak: Da się go uratować?

 • Zabilem kaktusa

  Dostalem kaktusa. Byl przeraźliwie symetryczny. Wyssysal ze mnie energie. Mam inne roslinki. Jednej sie boje ale ja toleruje. Kaktusa jednak musialem zabic bo mnie wykanczal nerwowo.

 • kaktusy

  Wieloletnia ikebana z kaktusami. Długość doniczki plastikowej ok. 30 cm, wysokość najwyższego kaktusa ok. 20 cm. Kwitnie każdego roku na biało-seledynowo a kule na biało. Jestem związana z nimi sentymentalnie, ale z powodu przeprowadzki muszę się ich pozbyć. Zapraszam miłośników kaktusów (i nie

 • Pielęgnacja kaktusów

  Dostałam w prezencie pięć małych kaktusików w doniczkach, pojęcia nie mam o tych roślinach, wiem tylko, żeby je rzadko podlewać ;) Podobno urosną dość spore i będą pięknie kwitnąć. Kaktusy są małe, wydaje mi się, że w złej ziemi, bo bardzo lekka, kaktusy mają niestabilne to podłoże, ale może się

 • uprawa kaktusów

  Planuję przygotować kompozycję z kaktusów. Chcę to zrobić w jednej większej doniczce. Chodzi mi o te małe gatunki kaktusa dostępne np. w supermarketach (nie chodzi mi o grudnika czy aloes..). Czy można te kaktusy przesadzić do jednej donicy? Utrzymają się? A co z łączeniem "większych" kaktusów w

 • kaktusy

  może ktoś ma do wydania lub odsprzedania ciekawe kaktusy?

 • Kaktusy

  Jak postępować z mini-kaktusami przez zimę? Oczywiście chodzi mi o warunki domowe. Nie mam możliwości przeniesienia ich do chłodnego miejsca, aczkolwiek staram się by kaloryfery były możliwie najbardziej skręcone. Doradźcie proszę, bo na kaktusach nie znam sie wcale!

 • WM KAKTUS

  Czesc Ktos na wczesniejszych postach pisal ze jest z WM KAKTUS. Gdzie jest ta Wspolnota Mieszkaniowa KAKTUS? Czy na Promykowiym wspolnoty maja nazwy - tak pytam z ciekawosci bo strasznie spodobala mi sie ta nazwa i zastanawiam sie nad jej etymologia. Dlaczego KAKTUS??? :-)

 • Kaktus

  Witam Wszystkich Chcę Wam pokazać moje kaktusy które pięknie zakwitły:))) pozdrawiam