Wypożyczyliśmy kiedyś kamper na 4 dni (jako alternatywa do namiotu) i powiem tak - nigdy więcej. Ani na wypożyczenie ani tym bardziej na zakup. Wolę domek wynająć niż ten cholerny kamper, który jest ciasny, drogi i niewygodny.
Nie, nie kupuje. Ale znalazłem coś takiego: Jakbym miał pewnie jakieś kosmiczne pieniądze na odnowienie, to bym wkurzał wszystkich w tych nowych pięknych i wszystkich takich samych kamperach. I zaniżał prestiż na kempingach. A może po prostu za dużo zlomnika ostatnio i jego
Ważna rzecz mi się przypomniała. Duży I wygodny kamper wymaga posiadania prawa jazdy kat.C. to też może być dla kogoś utrudnienie.
Jeżeli wiecie gdzie można kupić w okazyjnej cenie Kamper Barbie , proszę o info :-)
Dzień Dobrniestety moja córka znów w Święta sie rozchorowała - kolejne zapalenie oskrzeli... Szukam kontaktu do dr Kamper - polecono mi ją. Chciałabym dowiedzieć sie czy i ew. gdzie przyjmuje prywatnie- bo na Zaspę ciężko sie dostać. -- Pozdrawiam Ania mama Wiki
Moim zdaniem to „uzależnienie” jest raczej kwestią charakteru niż samego kampera. Kamper (zwłaszcza przerobiony dostawczak) bardzo szybko daje poczucie wolności: brak rezerwacji, spontaniczne decyzje, zmiana planów w ostatniej chwili – i to faktycznie potrafi wciągnąć. Ale to nie znaczy, że
Dzień Dobry, niestety moja córka znów w Święta sie rozchorowała - kolejne zapalenie oskrzeli... i kolejny antybiotyk. Szukam kontaktu do dr Kamper - polecono mi ją. Chciałabym dowiedzieć sie czy i ew. gdzie przyjmuje prywatnie- bo na Zaspę ciężko sie dostać. -- Pozdrawiam Ania mama Wiki
kamper to nie nasza bajka, ale przyznaje, z lekkim zdziwieniem patrze na kampery z tablicami rejestracyjnymi ze szwajcarii, austrii, niemiec, czasami francji, bo przeciez musza przetransportowac tego grzmota przez ocean z brazylii, kanady czy usa tez bywaja -- Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022
No to zalezy jaki ten kamper.. Niektore sa lepsze niz domy.
Mam doświadczenie dwóch znajomych.Jeden w czasie covidu nabył to cudo(nowe) za miliony monet i dodatkowo dostosował do swoich wymagań.Razem z jego żoną patrzyłyśmy na niego jak na wariata bo on z tych wygodnych raczej-kawa hotel i obsługa full.Byli może ze dwa razy gdzieś.Koleżanka z kategorii po