Wypowiedzi na forum o:

kary

  • Czarzasty karze Berkowicza

    Konrad Berkowicz został ukarany przez Prezydium Sejmu najwyższą karą. Poseł Konfederacji przez trzy miesiące będzie pobierał połowę swojej pensji. Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Berkowicza. - Skończyło się

  • Przewidziane kary muszą być skuteczne…

    Kary Artykuł 34 Przewidziane kary muszą być skuteczne, proporcjonalne i odstraszające. x.com/ExplicitePL/status/2017219717396615569 Witam w UE :) -- Bzdurzysz. Nie można ustalić środka Ziemi ,,na'' Ziemi. Stefan

  • Wysokie kary drogowe

    tak sobie oglądam i ... te kary drogowe są strasznie surowe. Kiedyś jeśli w wypadku nikt nie zginął to mandat kosztował góra 200 zł. A teraz wysokie mandaty, punkty jak w test drive a na ulicach nadal szybcy i wściekli... Co się z tymi ludźmi dzieje... -- feel_good_inc napisał: > A ty biedaku dalej

  • Kara śmierci tylko dla Palestyńczyków

    - na zaa aż jodzie podobne rozwiązania są stosowane od lat . Podlegają tej karze dzieci poczęt a jeszcze nienarodzone . Żydzi PiS li dalej . Rosjanie też wobec Ukraińców się tak zachowują więc nihil novi

  • Kara śmierci – za i przeciw.

    Jestem przeciwnikiem kary śmierci – oto argumenty. 1. W mojej percepcji nie jest to kara a zemsta – brak aspektu wychowawczego w stosunku do „karanego”. 2. Brak jednoznaczności granic miedzy: * zakwalifikowaniem osoby, która popelnila zbrodnie jako osoby ciężko chorej psychicznie (na przykład silne

  • Re: Czarzasty karze Berkowicza

    Kara czeka go za zrobienie cyrku z sali sejmowej Na sali sejmowej cyrk towarzyszy każdemu posiedzeniu. Nazwanie sali sejmowej cyrkiem jest prawdziwe.

  • Re: Wysokie kary drogowe

    (…) to na poczet kary licytacja tego bmw, jeśli nie była zgłoszona kradzież(…) Komunizm to fajny ustrój…

  • 134 tys kary musimy wszyscy za ten paznokieć

    zapłacić. Najdroższy paznokieć na świecie!! lekarze porzucają dyżury i 28 pacjentów bez opieki. NFZ karze szpital na 134 tys., za to zapłacimy my i pacjenci tego szpitala!!

  • Re: Wysokie kary drogowe

    Bullshit prawda. Nawet najsurowsze kary mają znikomą siłę oddziaływania, jeśli ryzyko ich poniesienia jest podobnie znikome. To nie kary są za niskie, tylko egzekucja prawa well, no właśnie taka, jak opisałaś, marzenko... -- just_shelly napisał(a): > Sama rzadko jeżdżę na autostradach mniej niż 180,

  • Re: Wysokie kary drogowe

    Skoro nadal sa wariaci prujacy po miescie 90 i wiecej, jezdzacy po pijaku, to kary sa zbyt niskie