Wypowiedzi na forum o:

kiler

  • Już tylko Kiler...

    Kuba Sienkiewicz w formie :) Wklejam fragment ze strony z wiadomościami. Niestety nie było linka do tego wykonania, a szkoda. Próbowałam szukać w sieci, ale chyba jestem słaba w internety. Może komuś się uda, to wklejcie do wątku. "24 maja podczas koncertu Elektrycznych Gitar, Kuba Sienkiewicz

  • kiler_11

    normalnie chyba musze jakiegoś kilera wynając lubie jak ktoś mi tak depcze po piętach jak TY!! -- "Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny" - K. Bunch Zapraszam do Gorlic

  • Re: Już tylko Kiler...

    napisała: > Co ma kiler do dupiarzy ? Nie kojarzę tego wątku > No tak to asma jest, gdy orientacji w kulturze brak🤣🤣🤣 -- just_shelly napisał(a): > Sama rzadko jeżdżę na autostradach mniej niż 180, a często powyżej 200, wiec nie widzę >w tej prędkości nic nadzwyczajnego.

  • To tylko Kiler ;)))

    Kiler ma ok. 2-2,5 r. Jest żywiołowy, wesoły i bardzo fajny. Kudłate szczęście po prostu. Szczeka, robiąc dobrą minę do złej gry. Najzwyczajniej chce do domu. Pies jest w schronisku w Gdańsku-Kokoszkach, przy ul. Przyrodników 14. Jeżeli ktoś z Was zdecyduje się na adopcję Kilera, to proszę o telefon

  • Ulubiony cytat z Kilera:))

    Ulubiony cytat z Kilera:) napewno kazdy ma. Ja sie zawsze smieje z "morderstwa na zlecenie...samorzadu klasowego" i "na nastepny raz niech pan nie wchodzi na linie ognia";))))))

  • Liga autorstwa J. Kilera serdecznie zaprasza

    Najbardziej zabójcza liga - 4 everybody :-) Oto kod - 1404039328 Kiler zaprasza wszystkich ;-)

  • Kiler

    w rzeszowie mamy czarnego hummera z rejestracją kiler :) pozdro dla ZG

  • kiler

    kożuchowska do kilera: ale obiecaj że wrócisz.. - wróce. tylko nie każ mi spać na kanapie

  • Re: Ulubione cytaty z "Kilera" i "Kiler-ów 2-óch"

    Ty się nazywasz Kiler... I masz ksywę Kiler... I jesteś Kiler! A jak powiesz, że nie, to dostaniesz w czambuł!

  • KILER

    "Zabiję cię ty telewizyjny " "To jest kiler? To jakaś popierdułka, a nie kiler - popierdułka, sam jesteś popierdułka" Siara do policji: " Ludzie się z was śmieją. Nie nadajecie się nawet żeby dzieci po pasach przeprowadzić" "To policja musi być szanowana! Bo inaczej dupa zbita" "Ju tokink tu mi -